Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 6
  • 0

Pytanie

Dzień dobry, Posiadam aplikację orange flex.

Jestem w kategorii Rodzina więc nie mogę sama opłacać sobie konta,
administratorem natomiast jest były partner, chciałaym aby mój numer przeszedł na mnie
i abym mogła spokojnie opłacać sobie go, zależy mi na obecnym numerze.
Czy można taką procedurę przeprowadzić online? mieszkamy zbyt daleko aby pojawić się równoczesnie w salonie ornage.
Drugie pytanie: czy mogę zalączyć w obecnej aplikacji drugi nowy numer już na siebie ? i jak to zrobić ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pytanie

@XawaNie da się  tego zrobić.

Ale nowy inny numer możesz we flex  założyć bez problemu.  Ale można taki trik, Najlepiej niech  były  partner przeniesie stary numer do innej sieci i  potem juz na siebie wracasz do flexa .Tylko po przenoszeniu numer przepisz go na siebie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pytanie

Niestety nie da się online zmienić właściciela SIM karty, były partner niech to załatwi, najpierw trzeba przenieść numer z FLEX do innej sieci, potem przerejestrować i możesz wrócić do FLEX, przerejestrowanie numeru, wymaga obecności obu osób 😎


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Pytanie

Pomysł na rozwiązanie tego problemu niedługo będzie miał 3 lata - https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Przeniesienie-numeru-z-FLEX-Rodzina-do-konta-g%C5%82%C3%B3wne...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pytanie

@XawaNie da się  tego zrobić.

Ale nowy inny numer możesz we flex  założyć bez problemu.  Ale można taki trik, Najlepiej niech  były  partner przeniesie stary numer do innej sieci i  potem juz na siebie wracasz do flexa .Tylko po przenoszeniu numer przepisz go na siebie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pytanie

@tolek , dobrze, że odkopałeś. To już dawno powinno się zmienić... Naprawdę to taki problem 😏

 

Pozwolę sobie do odpowiedzi oznaczyć @Michał_FLEX , @Mariya_FLEX , @Remi 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pytanie

@Xawa niestety taka sytuacja z numerami wymaga wizyty w salonie obecnego i nowego właściciela numeru. Wcześniej numer z FLEX Rodzina trzeba przenieść do konkurencji, aby w salonie nowego operatora przepisać na nowego właściciela. Jeżeli na numerze zależy, to tylko w ten sposób można zachować swój numer.

Warto też przy założeniu konta FLEX jako nowa osoba skorzystać z kodów polecających:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...