Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Ron wydaje mi się, że ułatwienie klientom realizacji zamiaru zmiany nominalnego operatora, zwłaszcza, jakby nie patrzeć, wewnątrz marki, bo takiego ruchu dotyczy ten temat, nie powinna wpłynąć na liczebność decyzji migracyjnych. No chyba, że ktoś dla testu czy innej formy zabawy lubi zmieniać szyld, pozostając przy numerze.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53514
  • 729

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Misiek62 do końca tego roku miało hyć uruchomione przeniesienie. Na blogu były informacje, ale tylko w komentarzach. Teraz nie mam czasu poszukać, może później.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@ketrasaArtur  no to do końca tego roku jeszcze jest trochę czasu 😉 bo ponad dwa i pół miesiąca.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

wytrzymajcie jeszcze chwile 🙂 team nad tym pracuje ale faktem faktem ... tak naprawdę tych przypadków jest bardzo mało a z faktu, że Flex ma silnik i wnętrzności od Ferrari to zrobienie mechanizmu przerzucenia do standardu niestety kosztuje 🙂 i to dużo :). Osobiście wolę dodawać nowe funkcje za taka kasę bo obejście jest 🙂 ale feedback klienta też trzeba brać pod uwagę chociaż wolumen jest mały :).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53514
  • 729

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Remi może jakieś plany testów? Z milą chęcia dam bym sprawdził i przedstawił ewentualne uwagi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@ketrasaArtur , "pierwszy test" przed nami. Po 8 listopada zostanie wdrożony, a że nie wszyscy się ze zmianami zapoznają (tak twierdzę), zdziwienie będzie kosztowało😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

 


@bronzubnapisał(-a)

@ketrasaArtur , "pierwszy test" przed nami. Po 8 listopada zostanie wdrożony, a że nie wszyscy się ze zmianami zapoznają (tak twierdzę), zdziwienie będzie kosztowało😀


@bronzub  ja do tych co to się nie zapoznali należę... uświadom kolegę w czym rzecz.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 823
  • 9

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.


@Reminapisał(-a)

wytrzymajcie jeszcze chwile 🙂 team nad tym pracuje ale faktem faktem ... tak naprawdę tych przypadków jest bardzo mało a z faktu, że Flex ma silnik i wnętrzności od Ferrari to zrobienie mechanizmu przerzucenia do standardu niestety kosztuje 🙂 i to dużo :). Osobiście wolę dodawać nowe funkcje za taka kasę bo obejście jest 🙂 ale feedback klienta też trzeba brać pod uwagę chociaż wolumen jest mały :).


Z tych wnętrzności od Ferrari to się srogo uśmiałem 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.


@Misiek62napisał(-a)
 ja do tych co to się nie zapoznali należę... uświadom kolegę w czym rzecz.

@Misiek62 , nie wierzę😀 Taki oczytany, biegły w mowie i piśmie i nie wiesz, że jak zapomnisz opłacić plan za 25 zł, to już do niego nie powrócisz i będziesz musiał wysupłać co najmniej 3 dyszki? Na blogu, stronie Flexa i na forum huczy😀 Troszkę dokładniej jest to spisane, niż ja skrótem poleciałem😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53514
  • 729

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@bronzub zasieję niepewnośc po komentarzu Wojtka:

"Będziesz mógł dalej z niego korzystać. Zmiana dotyczy tylko nowych klientów po 8/11".

Wynika więc, że jak zapomnisz opłacić plan, to po wznowieniu płatności, dalej powinno dać się korzystać z planu za 25 zł.

Natomiast w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Zmiany-w-planach-Flex-brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-wybrania-planu...

Wyraźnue jest podane, że dotyczy wszystkich osób, które zrezygnują z planu 25 zł.

Dodam link, żeby było łatwiej śledzić komentarze:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zmiany-w-orange-flex-technologia-5g-dla-wszystkich/