Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Dlatego są już rozsyłane powiadomienia w apce FLEX, że będą zmiany, powodujące rośnięcie FLEX-a ?

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@ketrasaArtur , a są rozsyłane, bo ja mam wszystkie trzy checkboxem oznaczone i jakoś ani razu nie otrzymałem  powiadomienia na appkę Emotikon: Smutny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Anonim cały czas idą powiadomienia na aplikację FLEX. Jak na czacie rozmawiasz, jak ktoś skorzysta z Twojego kodu polecającego, no i oczywiście powiadomienia systemowe.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.


@Michał_FLEXnapisał(-a)

Hej, niczego innego poza tym, co napisałem wcześniej nie mogę napisać. Temat jest bardziej skomplikowany niż może się wydawać i generalnie w chwili obecnej koncentrujemy się na funkcjonalnościach rozwijających Flexa (Rodzina Flex, Przekazywanie GB i funkcjonalności, które wkrótce sie pojawią są tego dowodem). Mamy już na migracje powrotną pomysł i jest to w backlogu więc cierpliwości 🙂


I jak tam wygląda kwestia migracji powrotnej? Nadal w backlogu? Przeniosłem się z innej sieci do Flex'a i teraz przy okazji podpisywania umowy na Internet oraz TV okazało się, że nie ma możliwości przeniesienia numeru z Orange Flex do Orange. Okazuje się, że trzeba zrobić jakąś serię fikołków, żeby tego dokonać.

1. Przenieść się do innej sieci (Nie Orange)

2. Przenieść się z innej sieci do Orange
3. Podmienić numer w pakiecie Orange Love z "nowego" na ten przeniesiony. 

 

User experience -1/10. Dajmy zarobić innej sieci przez chwilę zamiast pozwolić w łatwy sposób się zmigrować pomiędzy własnymi sieciami.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@R420R z migracja z FLEX do Orange na kartę lub abonament już wielokrotnie był temat poruszany. Dodam, że z FLEX do NJU też nie można przenieść numeru. Niestety jednak nic w tej sprawie od dawna sienie zmieniło. Zastanawiam się, skoro nie podoba się Tobie sytuacja przeniesienia numeru z FLEX do innej oferty, to czemu numer chcesz wsadzić w ofertę LOVE? Tu też masz ograniczenia. miedzy innymi brak cesji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@ketrasaArtur , głównie z tego powodu, że biorąc teraz pakiet LOVE za 10zł miesięcznie w opcji która mnie interesuje jest 50GB internetu i 11GB w roamingu. W dodatku pakiet taki względem pakietu bez telefonu jest przez 2 miesiące za darmo. Wiec po co płacić te 30zł za 30GB jak mogę 10zł za 50GB (5G w cenie). A 2 miesiące za free powodują, że i tak przez cały okres umowy to 10zł się niweluje względem wzięcia opcji bez.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Numer w Love fajnie wychodzi. Jednak jeszcze nie opracowali sposobu by zrobić to iednokrokowo. Przenosisz numer z Flex.do innej sieci. Następnie od razu podpisując umowę na Love zgłaszasz prze niesienie do znowu Numer jak będzie na kartę to szybka akcja. Moim zdaniem gra warta świeczki 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Co z przeniesieniem numeru z FLEX do oferty Orange? Dalej brak tej opcji, na koniec roku już miało być wprowadzone.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.


@ketrasaArturnapisał(-a)

Co z przeniesieniem numeru z FLEX do oferty Orange? Dalej brak tej opcji, na koniec roku już miało być wprowadzone.


@ketrasaArtur  gdzie znajduje się informacja, że przeniesienie z Flex do głównego Orange miało być wprowadzone na koniec (ubiegłego?) roku?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Mam nadzieję, że możliwość migracji nie spowoduje zmniejsze liczby klientów we flex. 

Flex jest traktowany jak abonament mimo, że działa w systemie przedpłaty. W TV lecą reklamy NJU, też dobrze, że są promowane umowy naczas nieokreślony.

Ale flex, to bardzo duża wygoda w korzystaniu usług. Jestem za większym promowaniem flexa. Działa bez najmniejszych problemów. 🙂🧡📶