Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32341
  • 36333
  • 1367

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Praktyka pokaże swoje. Oficjalny regulamin jest nie jasny.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@ketrasaArtur , moja interpretacja odbiega od zasianej przez Ciebie niepewności. Stronę Flexa chyba dobrze odczytałem😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52895
  • 716

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Niedługo będzie jasne, jeszcze ponad trzy tygodnie.

 

@bronzub według mnie dobrze odczytałeś. Komentarze Wojtka wprowadzają w bład, bo zmiana dotyczy nie tylko nowych klientów FLEX.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32341
  • 36333
  • 1367

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Nie wiem czy będzie jasne. Nie wiele osób będzie testować a ilość sytuacji niewielka.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52895
  • 716

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Ja sprawdzę. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Piotrekk85 , to nie kwestia testu, tylko dobrze przemyślany biznesplan. Spójrz, proszę. Wstrzymujesz na pół roku, ale numer jest Twój. Flex z Ciebie nie ma zysku, a jak jeden miesiąc nie opłacisz, to są piątaka za każdy miesiąc do przodu (o ile będziesz płacić chciał). Nie jeden się natnie, a co potem zrobi, tego nie wiemy😊


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32341
  • 36333
  • 1367

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@bronzub dyskutowaliśmy już dwa trzy lata temu w podobnym zakresie. Numer telefonu nie jest Twój w potocznym sensie. Numery telefonów należą do państwa, a potem są udostępniane operatorom. Warto mieć w głowie. Tak samo operatorzy mogą kształtować ofertę. A klienci mogą wybierać nogami...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Piotrekk85 , no i potocznie, niektórzy będą przebierać, a także tupać nóżkami, że to jest be😀 Potocznie, numer masz nadal przydzielony, ale ani użytkownik, ani operator nie mają z takiego układu pożytku, więc poszli po rozum do głowy i wymuszają niejako dokonanie wyboru przez klienta 😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17825
  • 186

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

 


@bronzubnapisał(-a)

@Misiek62napisał(-a)
 ja do tych co to się nie zapoznali należę... uświadom kolegę w czym rzecz.

@Misiek62 , nie wierzę😀 Taki oczytany, biegły w mowie i piśmie i nie wiesz, że jak zapomnisz opłacić plan za 25 zł, to już do niego nie powrócisz i będziesz musiał wysupłać co najmniej 3 dyszki? Na blogu, stronie Flexa i na forum huczy😀 Troszkę dokładniej jest to spisane, niż ja skrótem poleciałem😎


@bronzub  uwierz... od 2, a w zasadzie od 1 października, byłem bardzo mało aktywny online, poczty nie czytałem... "na ziemię" wracam powoli... 

Jakby co, to i tak z tego likwidowanego planu aktualnie nie korzystam, więc sprawa jakby mnie nie dotyczy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Misiek62 , za to @Remi wspomniał o planach na przyszłość z możliwością przenoszenia z Flexa do innych usług. O ile nie pomyliłem dat, to temat był wspominany w 2019r. także przez @Michał_FLEX . Troszkę wałkowania więc było i nadal jest na "tapecie"😊