Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@PARANOJA , wydaje mi się, że jednomiesięczny cykl wyjścia z Flexa nie jest najgorszym rozwiązaniem, bo przy dobrych wiatrach możesz jeszcze od kogoś dostać za darmo prezent GB. Najniższy koszt 25 zeta jest chyba tego wart? Odeszły zapewne czasy, kiedy w najlepszym czasie płaciłem z rabatami za abonament poniżej 10 zł, bo potem poniżej 20 zł.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Anonim chodzi mi o to czy bezproblemowo można zmigrować z powrotem do postpaid czy do zwykłej oferty prepaid albo np do nju. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@PARANOJA , w tym pomyśle  ekspert AMY @Michał_FLEX  stwierdził, że pracują nad tym, więc co ja więcej mogę powiedzieć? To nowa, bo od maja funkcjonuje ta oferta i tak sądzę, że nie po to ją wprowadzali, by łatwo odpuścić klienta, który zdecydował się na Flexa. Jedno jest w opisie Flexa prostym językiem zapisane, że w ramach oferty to Ty decydujesz. Więc obstawiam, że z przejściem mogą być schody, ale nie ręczę za swoje domysły.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@PARANOJA z Flex nie da się przejść bezpośrednio do oferty na kartę, ale jest to wykonalne. Uruchomiłem FLEX-a i przeniosłem numer do innego operatora, następnie po przez złożenie wniosku przez internet:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

numer ponownie mam w Orange Free na kartę.

 

Przeniesienie do Orange odbyło się sprawniej niż wizyta w salonie z wnioskiem o przeniesienie Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@ketrasaArtur  no właśnie, mi chodzi o to bym nie bawić się w jakieś wycieczki po innych opkach.

Mówię sobie z roku na rok że czas już uciekać z tej pomarańczy. Moja cierpliwość już się kończy.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Jak @Anonim wspomniał na AMA obiecywane było, że coś w tym zakresie zrobią.

Pomysł jest, więc zapraszam do głosowania:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Migracja-z-Orange-Flex-do-Orange-na-Kart%C4%99/idi-p/146632

Oraz naszego koordynatora pomysłów: @IgorLeonow do zajęcia się wdrożeniem.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@ketrasaArtur  ma ogromne szanse, bo jestem trzynastą "osobą" Emotikon: Mrugający, która poparła ten pomysł.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@Anonim ja już ten pomysł poparłem wcześniej.  Teraz się tylko do niego dogrzebałem, bo już daleko jest. Na początku jak się pojawiłem na NO, też od razu podałem pomysł: https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Przeniesienie-numeru-z-Orange-FLEX-na-ofert%C4%99-na-kart%C4%99/idi-p/159900

Ale mój został zamknięty z powodu duplikatu Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

@ketrasaArtur , ja sobie myślałem, że się zorientujesz i czekałem, aż poprawisz poniżej. Zdaje mi się , że @Misiek62  zgłaszał taki pomysł, który można zobaczyć u siebie w profilu (swoje pomysły), co by ewentualnie porównać je z tymi zdublowanymi.


Ekspert AMA
  • 58
  • 141
  • 44

Przeniesienie numeru tel z FLEX do innej oferty Orange.

Hej, niczego innego poza tym, co napisałem wcześniej nie mogę napisać. Temat jest bardziej skomplikowany niż może się wydawać i generalnie w chwili obecnej koncentrujemy się na funkcjonalnościach rozwijających Flexa (Rodzina Flex, Przekazywanie GB i funkcjonalności, które wkrótce sie pojawią są tego dowodem). Mamy już na migracje powrotną pomysł i jest to w backlogu więc cierpliwości 🙂