Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do njumobile

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Przeniesienie numeru do njumobile

Witam,

 

Mam zamiar przenieść numer z oferty Flex do njumobile. Podczas wypełniania formularza otrzymuję informację, że nie można kontynuować i mam wybrać nowy numer. Co jest przyczyną takiej sytuacji? Czy muszę najpierw zakończyć plan we Flex?

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do njumobile

Nie ma możliwości migracji między Flex a nju. Przenieś numer do innej sieci a potem do nju.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do njumobile

Nie ma możliwości migracji między Flex a nju. Przenieś numer do innej sieci a potem do nju.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Przeniesienie numeru do njumobile

Dziękuję za informację. Ciekawe co jest powodem takiej decyzji? W takim razie muszę poszukać innej ofery, bo nie wiem czy będę wracał do nju.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do njumobile

To już pytanie do kogoś z Orange.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru do njumobile

A co taka zmiana... Coś ten FLEX chyba nie przekonuje klientów. Powód: moim zdaniem, podpięcie karty pod płatności i forma subskrypcji. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do njumobile

Moim zdaniem to cena na dłuższą metę robi swoje. Ale może niebawem zmienię zdanie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Przeniesienie numeru do njumobile

Model płatności mi nie przeszkadza. Jednak trochę za małe pakiety, jak za taką cenę. Szkoda,że migracja Flex-nju jest niemożliwa. Musiałem złożyć wniosek o przeniesienie do konkurencji. Szansa,że wrócę do Flex tym samym zmalała.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru do njumobile

Należy się spodziewać tendencji wzrostowych co do cen Emotikon: Bardzo szczęśliwy Podobno w NJU tego nie będzie, ale ... Emotikon: Mrugający


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Przeniesienie numeru do njumobile

Na dziś biorę pod uwagę ceny, które obowiązują dzisiaj.Gdyby Orange zaproponował bezproblemową migrację między swoimi submarkami, byłbym pierwszym, który wróci do Flex, jak coś się w nim zmieni. Teraz będzie się to wiązało z dokumentami, których nie lubię.