Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numerów z UPC do FLEX

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

Przeniesienie numerów z UPC do FLEX

Witajcie,

 

Potrzebuje Waszej pomocy. Chcę przenieść dwa numery z UPC do Flex. Obydwa numery zarejestrowane są na mnie. Do obydwu numerów chce skorzystać z oferty dodatkowych e-sim do smartwatch-y

Teraz pytanie, jak tego dokonać i co będzie korzystniejsze?

1. Przenieść 2 numery na siebie? Czy mając 2 numery w jednym koncie FLEX będę mógł do obydwu uruchomić dodatkową e-sim?

2. Przepisać w UPC drugi telefon na żonę (nie wiem nawet czy tak się da) i przenieść numery do FLEX na dwa oddzielne konta (ja założę swoje a żona swoje).

Z góry dzięki za pomoc 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

Przeniesienie numerów z UPC do FLEX

Myślę że będzie bardziej zadowolona jak nie będzie się musiała zajmować osobiście płatnościami 😄

 

Czyli we Flex rodzina mogę mieć plan 75 GB za 35 zł + drugi numer za 15 zł i w ramach tego planu dodać do każdego numeru drugą karte e-sim? Czy to już będzie opcja z wyższego planu? Bo nie jest to do końca jasno wyjaśnione w ofercie 😛

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32721
  • 38442
  • 1384

Przeniesienie numerów z UPC do FLEX

We Flex jest oferta Flex Rodzina - dodatkowe karty sim z innym numerem https://flex.orange.pl/uslugi/dodatkowe-sim

Wychodzi trochę taniej.

Tylko pytanie czy żona chce byś ją kontrolował? 🙂

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

Przeniesienie numerów z UPC do FLEX

Myślę że będzie bardziej zadowolona jak nie będzie się musiała zajmować osobiście płatnościami 😄

 

Czyli we Flex rodzina mogę mieć plan 75 GB za 35 zł + drugi numer za 15 zł i w ramach tego planu dodać do każdego numeru drugą karte e-sim? Czy to już będzie opcja z wyższego planu? Bo nie jest to do końca jasno wyjaśnione w ofercie 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32721
  • 38442
  • 1384

Przeniesienie numerów z UPC do FLEX

Tak to będzie.

Ja żony jeszcze nie mam, ale dziewczynie dostępu do bilingów nie dam (i w drugą stronę) 🙃 w apce flex nie ma ale na czacie można zdobyć.