Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex unlmtd - kilka pytań

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1567
  • 10

Flex unlmtd - kilka pytań

Hej. Zastanawiam się nad ofertą unlmtd w opcji 80zł + 3 dodatkowe karty SIM. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy można ustawić, aby unlmtd włączyło się automatycznie, co miesiąc?

2. Czy widać w aplikacji zużycie internetu dla każdej z karty SIM? Czy widać tylko sumarycznie dla numeru?

3. Czy spotkał kogoś jakiś lejek?

4. Czy są jakieś obostrzenia, że dodatkowe  karty muszą być w obrębie lokalizacjali głównej karty?

5. Jak ogólnie wrażenia? 80 zł za net bez limitu to naprawdę wygląda nieźle... Chyba żaden inny operator nie ma takiej oferty, w której nie limituje ilości danych, jak i prędkości...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6116
  • 25026
  • 211

Flex unlmtd - kilka pytań

W nowej ofercie nolimit jest z automatu włączony. Żadnego z ograniczeń o które pytasz nie ma, karty mogą być gdziekolwiek byle były w kraju. Natomiast zużycie nie jest raportowane w ogóle przy włączonym nolimit, a bez tego też tylko sumaryczne, bez rozbicia na karty

Też uważam że to fajna oferta.

Żadnych lejków nie odnotowałem. Na NO też była ta kwestia poruszana i nikomu nie udało się zmusić Flexa do lejkiwania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6116
  • 25026
  • 211

Flex unlmtd - kilka pytań

W nowej ofercie nolimit jest z automatu włączony. Żadnego z ograniczeń o które pytasz nie ma, karty mogą być gdziekolwiek byle były w kraju. Natomiast zużycie nie jest raportowane w ogóle przy włączonym nolimit, a bez tego też tylko sumaryczne, bez rozbicia na karty

Też uważam że to fajna oferta.

Żadnych lejków nie odnotowałem. Na NO też była ta kwestia poruszana i nikomu nie udało się zmusić Flexa do lejkiwania.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1567
  • 10

Flex unlmtd - kilka pytań

Dziękuje za odpowiedź.  Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19460
  • 56311
  • 764

Flex unlmtd - kilka pytań

@atlas_cudow 

Ad1) Obecnie wybierając ofertę za 80 zł masz od razu UNLMTD co miesiąc włączany z automatu. Dodatkowo dostajesz jeszcze 250 GB na przekazaniem innym osobom.

Ad2) Obecnie w aplikacji widać tylko ubywające GB dla wszystkich kart SIM. Nie widać, która na której karcie SIM ile było przesłanych danych.

Ad3) We FLEX jeszcze nie miałem lejka.

Ad4) Jedyne obostrzenia, to dodatkowe karty SIM nie będą działały w roamingu. Jeżeli korzystasz z kart SIM dodatkowych, to dobrze by było, aby karta główna nie byłą w roamingu, ponieważ dodatkowe mogą przestać działać, aż karta główna ponownie zostanie zalogowana w sieci krajowej.

Ad5) Jeszcze warto dodać, że w najwyższej taryfie na wszystkich kartach SIM, czyli głównej i trzech dodatkowych działa 5G.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6116
  • 25026
  • 211

Flex unlmtd - kilka pytań

Z doświadczenia wiem, że karta główna nie musi być zalogowana, żeby dodatkowe działały. Będąc z główną za granicą, wystarczy przełączyć się w tryb samolotowy. Karty dodatkowe które zostały w kraju będą działać normalnie. Natomiast zalogowanie się głównej w roamingu może zakłócić działanie dodatkowych w kraju.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1567
  • 10

Flex unlmtd - kilka pytań

Akurat główna karta to będzie mój nr telefonu i nie zamierzam wyjeżdżać za granicę, więc kwestia roamingu mi nie przeszkadza.  Napotkałem inny problem. Żeby przenieść numer z nju subskrypcja do flex muszę na chwilę przejść do konkurencji. To rozwiązanie wydaje mi się kuriozalne. Moim zdaniem, z punktu widzenia operatora, lepiej abym nie "wybierał" się do konkrecji, do czego mnie zmuszają. Ale w sumie dzięki temu dowiedziałem się, że konkurencja też daje wszystko bez limitu i duplikaty kart. Złośliwie napiszę - dziękuję Orange 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 358
  • 1060
  • 9

Flex unlmtd - kilka pytań

@j131 zalogowanie się karty głównej w roamingu w żaden sposób nie zakłóci działania kart dodatkowych jeśli te są w wariancie "tylko internet", a mam wrażenie, że właśnie o takie chodziło autorowi 😉

@atlas_cudow niby jaka konkurencja?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 388
  • 1567
  • 10

Flex unlmtd - kilka pytań

@f00ku55Ja miałem na myśli, czy poboczne karty muszą być np w obrębie np tego samego BTS'a. Ale zgodnie z odpowiedziami nie jest to konieczne. A pytałem, bo jedna z kart będzie podróżować w laptopie, w obrębie kraju.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6116
  • 25026
  • 211

Flex unlmtd - kilka pytań

@f00ku55 

Ale sprawdziłeś to?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 358
  • 1060
  • 9

Flex unlmtd - kilka pytań

Tak.