Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie 4 numerów do flex - Strefa kart SIM


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 24
  • 0

Przeniesienie 4 numerów do flex - Strefa kart SIM

Witam, mam 4 numery w play na bo. Jak najsprawniej przenieść numery do flex?

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 24
  • 0

Przeniesienie 4 numerów do flex - Strefa kart SIM

Jakby to było takie proste, to bym nie robił tematu 🙂 Tak przenieść można tylko pierwszy numer a dopiero po przeniesieniu tego pierwszego można kolejne. Ja chcę to zrobić za jednym zamachem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Przeniesienie 4 numerów do flex - Strefa kart SIM

@tgrzebien1 zależy jak chcesz zarządzać numerami.

  • każdy numer ma osobne konto, osobny e-mail. Dla każdego numeru zakładasz konto i każdy numer niezależnie przenosisz do FLEX. W tym przypadku, numery mogą być zarejestrowane na różne osoby. Czas przenoszenia numeru na konto główne około 4 dni.
  • jeden numer główny, pozostałe trzy do Rodziny, wystarczy jedno konto, jeden e-mail do wszystkich numerów. Najpierw przenosisz jeden numer główny, jak już zostanie przeniesiony, to pozostałe numery do Rodziny. Czas przenoszenia numer główny 4 dni, potem trzy numery na raz około 4 dni. Wszystkie numery muszą być zarejestrowane na tą samą osobę.
  • jak wyżej, z tym, że numer główny do FLEX, pozostałe trzy numery do oferty na kartę. Jak numer główny zostanie przeniesiony, to pozostałe trzy numery z oferty na kartę do FLEX Rodzina. Czas przeniesienia około 4 dni, do Rodziny chwila moment.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Przeniesienie 4 numerów do flex - Strefa kart SIM


@tgrzebien1napisał(-a)

Jakby to było takie proste, to bym nie robił tematu 🙂 Tak przenieść można tylko pierwszy numer a dopiero po przeniesieniu tego pierwszego można kolejne. Ja chcę to zrobić za jednym zamachem.


Za jednym zamachem sienie da, chyba, że osobne konta dla każdego numeru lub przenieść wszystkie numery do oferty na kartę, a następnie przenosić do FLEX. Wtedy wyjdzie około 1 dnia roboczego, ale trzeba udać się do salonu. Z oferty na kartę przeniesienie zajmuje chwila moment.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Przeniesienie 4 numerów do flex - Strefa kart SIM

Cześć @tgrzebien1 

Przesyłam Ci linka do tematu który jest na forum NO przeniesienie kilku numerów do orange flex https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/przeniesienie-kilku-numer%C3%B3w-do-orange-flex/td-p/296023  W tym temacie masz dokładnie opisane.

Także podsyłam Ci poradnik Przeniesienie numeru do Flexa https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przeniesienie-numeru-do-Flexa/m-p/156302

Może te linki coś Ci pomogą

Pozdrawiam 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Przeniesienie 4 numerów do flex - Strefa kart SIM

Czterech naraz się nie da na dziś.