Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta Extra eSIM - mogę zamówić, czy będzie trzeba zmienić plan?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Karta Extra eSIM - mogę zamówić, czy będzie trzeba zmienić plan?

No dobra, znów ja 😂

Wybrałam dziś pakiet orange flex z kartą esim, za tydzień będę miała przeniesiony numer i wtedy jako klientka Orange będę mogła zamówić Extra Esim czyli wersję, która jednocześnie będzie działać mi z jednym numerem na kilku urządzeniach. Pytanie czy mając Flexa będę mogła tą kartę zamówić, czy trzeba będzie zmienić plan? 🙈

 

 

__________________

*Temat przeniosłem z działu "Zakup nowej oferty" i doprecyzowałem nazwę - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1691
  • 8313
  • 64

Karta Extra eSIM - mogę zamówić, czy będzie trzeba zmienić plan?

Już w najtańszym planie masz jedną dodatkową kartę https://flex.orange.pl/podsumowanie?plan=30for30


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Karta Extra eSIM - mogę zamówić, czy będzie trzeba zmienić plan?

@Samotnick czyli to zwykłe eSim z tym samym numerem? Myślałam, że tylko Extra eSim ma opcje na kilka urządzeń i właśnie nie byłam pewna czy dobrze rozumiem, że dodatkowa eSim na jeden numer 😅

Jeśli tak to super 😁


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1691
  • 8313
  • 64

Karta Extra eSIM - mogę zamówić, czy będzie trzeba zmienić plan?

@PandziaS https://flex.orange.pl/pomoc „Dodatkowa karta SIM”. Również „Aktywacja karty SIM” może Cię zainteresować jeżeli będziesz chciała używać w telefonie karty eSIM - bo w zegarku to wiadomo.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18461
  • 52783
  • 713

Karta Extra eSIM - mogę zamówić, czy będzie trzeba zmienić plan?

@PandziaS jeżeli masz taką potrzebę, to w najtańszym planie masz dwie karty SIM/eSIM. Główna do wszystkiego, dodatkową możesz ustawić też do wszystkiego lub tylko do internetu. Im wyższy plan, tym więcej kart SIM/eSIM. Max z główną 4.

Extra eSIM obecnie tylko w ofercie abonamentowej.