Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przełączenie oferty indywidualnej / dla firm w Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Przełączenie oferty indywidualnej / dla firm w Orange Flex

Obecnie mam Orange na kartę. Za doładowania biorę sobie fakturę na firmę. 
Docelowo chciałbym mieć Orange Flex dla Firm. Konsultant z Orange zasugerował najpierw jakaś zmianę w Orange na kartę za 99 zł żebym miał "status" firma, a następnie migrację do Flex. 

Jeszcze nie jestem we Flex, ale wydaje mi się i proszę o potwierdzenie:

Mogę przejść z Orange na kartę na Flex indywidualny i następnie we Flex w aplikacji mogę przełączyć na Firmę. Czy to prawda i czy jest to zmiana darmowa?

Z góry dzięki!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36340
  • 1367

Przełączenie oferty indywidualnej / dla firm w Orange Flex

Obecnie przerejestrowanie numeru na prepaidzie w Orange kosztuje 50 zł (opłata jest w cenniku usług serwisowych).

We flex jest za free.

Pytanie co jest dla Ciebie wygodniejsze.

PS. Mam nadzieję, że przez firmę rozumiesz jednoosobową działalność gospodarczą bo inne formy firm nie są obsługiwane we flex dla firm.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Przełączenie oferty indywidualnej / dla firm w Orange Flex

@cygNjfgQHz  https://rootblog.pl/w-koncu-z-orange-flex-przejdziesz-na-orange-flex-dla-firm/

Co do ceny operacji nie ma tego ujętego nigdzie, gdzie byłem. Ale możesz zapytać na czacie Flex

https://flex.orange.pl/promocje/przenies-numer-firma tu piszą, że bez opłat na start 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36340
  • 1367

Przełączenie oferty indywidualnej / dla firm w Orange Flex

Obecnie przerejestrowanie numeru na prepaidzie w Orange kosztuje 50 zł (opłata jest w cenniku usług serwisowych).

We flex jest za free.

Pytanie co jest dla Ciebie wygodniejsze.

PS. Mam nadzieję, że przez firmę rozumiesz jednoosobową działalność gospodarczą bo inne formy firm nie są obsługiwane we flex dla firm.