Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z aplikacją

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Problemy z aplikacją

Hej, czy coś się obecnie dzieje z aplikacją Flexa? Na Androidzie od paru dni ona mi generalnie nie działa.

Po zalogowaniu widzę jedynie kręcące kółko na górze ekranu i tak w kółko, nie aktualizuje mi się pozostała ilość GB. Nie widzę nic na tej liście "odkryj", nie działa mi również sklep.

Pozostałe funkcje niby widzę i chyba jest z nimi wszystko OK, ale nie wiem co by się stało jakbym na przykład chciał wymienić kartę SIM czy zmienić jej ustawienia.

Ubijanie aplikacji czy restarty telefonu nic nie pomagają.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Problemy z aplikacją

Z wersją aplikacji, jak i jej ustawieniami było wszystko dobrze. Chciałem się tylko upewnić czy oprócz mnie ktoś ma takie same problemy.

Jak się okazało, że tylko ja to odinstalowałem i ponownie zainstalowałem apkę, pomogło od razu 😉

Nie było tematu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Problemy z aplikacją

@f00ku55 , spróbuj na ekranie głównym nacisnąć na ikonce aplikacji w czwartą, ostatnią pozycję-Informacje o aplikacji i ona ma 6 pozycji do nadania uprawnień. Może brak uprawnień, albo niektórych z nich powoduje błędne działanie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problemy z aplikacją

@f00ku55  sprawdź może czy masz w miarę aktualną wersję appki. Ja na różnych telefonach mam różne wersje  - 55.3.3 i 55.5.0, ale obie ładują się dość szybko.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Problemy z aplikacją

Z wersją aplikacji, jak i jej ustawieniami było wszystko dobrze. Chciałem się tylko upewnić czy oprócz mnie ktoś ma takie same problemy.

Jak się okazało, że tylko ja to odinstalowałem i ponownie zainstalowałem apkę, pomogło od razu 😉

Nie było tematu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problemy z aplikacją

@f00ku55 takie działanie, czyli przeinstalowanie aplikacji jest drugim z proponowanych kroków. Fajnie że pomogło.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Problemy z aplikacją

Ah ten Android...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problemy z aplikacją

Czasami wystarczy restart telefonu, a nawet oczyszczanie pamięci podręcznej.