Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z ponownym wgraniem eSIM na Apple Watch

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 1

Problem z ponownym wgraniem eSIM na Apple Watch

Cześć,

 

niestety musiałem przywrócić mojego Apple Watcha do ustawień fabrycznych wraz z usunięciem eSIM. Po ponownym sparowaniu zegarka i próbie wgrania nowego eSIM poprzez aplikację Watch pojawia się prośba o zalogowanie a następnie ekran zatrzymuje się na animacji. Dzieje się tak od kilku dni. Próbowałem już wszystkich sposobów: ponowny reset zegarka, reinstalacja aplikacji, wymiana eSIM na głównym numerze i nic. Wygląda na to że jest jakiś problem z moim kontem, gdyż po sparowaniu zegarka z innym iPhonem oraz próbie wgrania eSIM z innego konta wszystko działa jak należy. Ktoś może miał podobny objaw i pokieruje jak sobie z tym poradzić?


83B835B8-7456-451F-A8FC-CC3074AE93D9.jpeg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 1

Problem z ponownym wgraniem eSIM na Apple Watch

Problem po stronie serwera. Kontakt na czacie poskutkował zgłoszeniem do techników, którzy usunęli usterkę. Problem rozwiązany i wszystko śmiga. Dzięki za pomoc.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z ponownym wgraniem eSIM na Apple Watch

@DamianWA 

Zaloguj sie na NMO i postepuj tak, jak wczesniej wygrywana była karta eSIM. Mozliwe ze poprzednia trzeba bedzie dezaktywowac i aktywowac nowa. Skontaktuj sie telefonicznie lub na czacie z konsultantem. Powinien Ci pomoc i udzielic wiecej informacji

https://www.orange.pl/view/kontakt

 

Info o esim

https://www.orange.pl/omnibook/ekstra-karta-esim

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z ponownym wgraniem eSIM na Apple Watch

@DamianWA wyłącz swoją kartę eSIM w apce FLEX, a następnie ponownie ją aktywuj.

Jak dalej nie będzie działało, poproś na czacie, niech konsultant poprowadzi.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 1

Problem z ponownym wgraniem eSIM na Apple Watch

Problem po stronie serwera. Kontakt na czacie poskutkował zgłoszeniem do techników, którzy usunęli usterkę. Problem rozwiązany i wszystko śmiga. Dzięki za pomoc.