Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kontem Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Problem z kontem Orange Flex

Dzień dobry. Trzy dni temu założyłem konto na Orange Flex. Zamówiłem kartę, którą prawdopodobnie dostanę w poniedziałek, ale mam problem. Wylogowałem się z aplikacji Flex i nie mogę się zalogować, bo właśnie zorientowałem się, że przy rejestracji podałem błędny email (a wiem to stąd, że na mój prawidłowy nie przyszło żadne potwierdzenie rejestracji) 😕 Pamiętam, że wpisywałem swój, ale najwidoczniej zrobiłem literówkę i teraz mam problem 😕 Ktoś wie jak mogę to rozwiązać? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Problem z kontem Orange Flex

@Herbert20 zaloguj się błędnym e-mailem na swoje konto FLEX. Następnie na czacie poproś konsultanta o zamianę e-maila na prawidłowy. Ja przy pierwszej rejestracji FLEX-a też taki sam błąd popełniłem.

 

Jeżeli błędnym e-mailem nie będziesz się mógł zalogować, to załóż nowe konto FLEX i podając swój numer telefonu dopytaj się konsultanta, jaki e-mail jest do numeru telefonu przypisany. Następnie zaloguj się błędnym e-mailem i postępuj jak wyżej opisałem.

 

U mnie udało się zmienić na prawidłowy e-mail. Trzymam kciuki za poprawienie danych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z kontem Orange Flex

A w przeglądarce nie potrafisz się zalogować?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z kontem Orange Flex

@Herbert20 sprawdz dokladnie w spamie czy nie masz potwierdzenia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z kontem Orange Flex

Ew w apce zaloguj się numerem telefonu

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Problem z kontem Orange Flex

Nie da się numerem, który nie został jeszcze zarejestrowany 😕 W spamie nic nie ma, jestem pewny że podałem zły email, bo udało mi się założyć drugie konto na ten poprawny 😕

 

________________

* Usunięto pusty spoiler – moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Problem z kontem Orange Flex

@Herbert20 zaloguj się błędnym e-mailem na swoje konto FLEX. Następnie na czacie poproś konsultanta o zamianę e-maila na prawidłowy. Ja przy pierwszej rejestracji FLEX-a też taki sam błąd popełniłem.

 

Jeżeli błędnym e-mailem nie będziesz się mógł zalogować, to załóż nowe konto FLEX i podając swój numer telefonu dopytaj się konsultanta, jaki e-mail jest do numeru telefonu przypisany. Następnie zaloguj się błędnym e-mailem i postępuj jak wyżej opisałem.

 

U mnie udało się zmienić na prawidłowy e-mail. Trzymam kciuki za poprawienie danych.