Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powtórne zakładanie konta fleks z użyciem tego samego e-maila

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 70
  • 0

Powtórne zakładanie konta fleks z użyciem tego samego e-maila

Pokrótce opiszę swoją sytuację - w dn. 04.10.2020 założyłem aplikacją flex konto z numerem głównym - karta sim zamówiona i dostarczona z Orange Flex kurierem (nr 1). Loginem do ww. konta jest adres e-mail: Jan.kowalski@poczta.pl.

Potem zmigrowałem do ww. konta flex jeden mój numer z nju abonament (nr 2)- jest teraz pokazywany jako numer w Rodzinie. Plany obu numerów w aplikacji flex są aktywne do 04.11.2020.

W dn. 07.10.2020 wypełniłem wniosek w salonie P4 o przeniesienie z dniem 30.10.2020 ww. dwóch numerów fleksa do P4 na kartę.

Czy w dn. 31.10.2020 (oba numery 1 i 2 z fleksa przejdą do P4) będę mógł w aplikacji fleks założyć nowe konto z wykorzystaniem jako login już wcześniej użytego maila: Jan.kowalski@poczta.pl celem dodania jako pierwszego głównego nr 3 z nju abonament, a następnie nr 2 (P4)

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Powtórne zakładanie konta fleks z użyciem tego samego e-maila

@oper4 konto już masz, wiec ponownie nie będzie trzeba zakładać. Po prostu logujesz się tymi samymi danymi na konto i zakładasz plan z przeniesieniem numeru.

 

Możesz na czacie zgłosić usunięcie konta i w tedy na ten sam adres e-mail będzie trzeba się ponownie zarejestrować.

 

Jeżeli chodzi o uzyskanie promocji z polecenia, to już drugi raz nie dostaniesz, bo konto już raz zostało założone.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powtórne zakładanie konta fleks z użyciem tego samego e-maila

Raczej nie. Konto zostaje ale bez numerów. Ustaw sobie przez czat inny email to wtedy będzie nowe konto. Ale to może ulec zmianie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Powtórne zakładanie konta fleks z użyciem tego samego e-maila

@oper4 konto już masz, wiec ponownie nie będzie trzeba zakładać. Po prostu logujesz się tymi samymi danymi na konto i zakładasz plan z przeniesieniem numeru.

 

Możesz na czacie zgłosić usunięcie konta i w tedy na ten sam adres e-mail będzie trzeba się ponownie zarejestrować.

 

Jeżeli chodzi o uzyskanie promocji z polecenia, to już drugi raz nie dostaniesz, bo konto już raz zostało założone.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powtórne zakładanie konta fleks z użyciem tego samego e-maila

Usunięcie konta flex nie spowoduje na dziś możliwości skorzystania z ponownie z tego samego adresu email.