Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia z Flexa

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Połączenia z Flexa

@Misiek62 , dzięki za podpowiedź. Na razie próbuję w celach testowych SG A52s 5G, jaki mi doradzał kupić @slav72 i w tym celu wyjąłem z zakamarków numer Flexa, którego nie opłacałem celowo. Pierwszy SG że tak powiem, dogorywa ze względu na słabo trzymającą już baterię, chociaż fajnie się mi na nim "pracuje". Redmi dałem synowej, więc czas najwyższy na zamianę modeli😊

Edit: @Misiek62 , trzy modele testowałem, więc też skłaniam się ku trefnej simce.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Połączenia z Flexa

@bronzub , się wie, skoro zrobiłeś "test krzyżowy", po opłaceniu (ponownym aktywowaniu) numeru... to tylko wina karty zdaje się być powodem błędów.

Ale chyba o takim testowaniu wcześniej nie pisałeś, więc pozwoliłem sobie przypomnieć Ci podstawowy krok sprawdzania, mający na celu ustalenie przyczyn problemów z połączeniami.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Połączenia z Flexa

@Misiek62 , moja żona twierdzi, że ostatnio mam dużo na głowie i bywam rozkojarzony. Poza tym, im więcej "mydlę", tym większe szwarc, mydło i powidło😊 Najbardziej wkurzało mnie wkładanie i wyciąganie z adapteru simki, bo telefon dla seniora taki "model". Ten typ tak ma😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5697
  • 23107
  • 197

Połączenia z Flexa


@bronzubnapisał(-a)

...

 diagnoza jest taka, że to jednak wina simki. 


A nie mówiłem?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Połączenia z Flexa


@j131napisał(-a)

@bronzubnapisał(-a)

...

 diagnoza jest taka, że to jednak wina simki. 


A nie mówiłem?


@j131, czytając Twój komentarz, odczytałem smsa od Flexa, że moja zamówiona simka została przygotowana do wysłania😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Połączenia z Flexa

No i po kłopocie! Otrzymałem i aktywowałem kartę SIM z wymiany na aplikacji. Kod do przekierowań zadziałał bardzo dobrze wcześniej, a teraz mam sprawnie działający numer we Flexie😀