Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PILNE! Jak otrzymać duplikat eSIM?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

PILNE! Jak otrzymać duplikat eSIM?

Dobry wieczór, Państwo!

Miałem telefon z eSIM Orange Flex. To był mój główny telefon, na który wszystko jest zawiązane. Potwierdzenie transakcji przez Profil Zaufany - przez ten telefon, potwierdzenie transakcji w banku - też. 2-factor authentication - poprzez aplikację na tym samym telefonie. Fallback - potwierdzenie przez SMS - wysyłane na numer eSIM, który jest przechowywany w tym samym telefonie.

I niestety nie przewidziałem, że w pewnym momencie telefon przestanie się włączać... bricked.

Poszedłem do salonu Orange - tam Pani wysłala mnie na czat w aplikacji mobilnej. Na moje pytanie "na zepsutym telefonie?" Pani nie zaproponowała jasnego rozwiązania. Powiedziała, że ​​nie zajmują się abonentami Orange Flex. I że najpierw trzeba było zrobić zwykłą kartę SIM, a potem eSIM jako dodatkową.

Teraz nie mogę zalogować się do swojego konta Orange Flex z innego urządzenia, aby rozpocząć czat.
Nie mogę wyjąć i włożyć karty SIM do innego telefonu. Ponieważ to jest eSIM!
Nie mogę odbierać żadnych połączeń ani SMS-ów.

Jak mogę dostać nanoSIM ? Nie chcę zgubić swojego numeru telefonu.

Na stronie https://flex.orange.pl/pomoc nie ma adresu e-mail, formularza kontaktowego, ani numeru telefonu. Jak mogę skontaktować się z obsługą Orange Flex ???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19388
  • 56023
  • 761

PILNE! Jak otrzymać duplikat eSIM?

@orangeflex_user w salonie Orange, ani na czacie Orange nie pomogą w sprawach dotyczących FLEX-a. Najlepiej założyć nowe konto w aplikacji i tam rozpocząć czat. Po weryfikacji konsultant powinien pomóc w przywróceniu konta z głównym numerem FLEX.

Zawsze do obecnego konta FLEX możesz odzyskać hasło. Podajesz adres e-mail:

Screenshot_2023-04-20-23-02-17-493_com.orange.rn.dop.jpg

Mając login i hasło możesz również uruchomić czat na stronie: https://flex.orange.pl/ Na samym dole strony po prawej jest Pomoc Zaloguj się do czata.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19388
  • 56023
  • 761

PILNE! Jak otrzymać duplikat eSIM?

@orangeflex_user w salonie Orange, ani na czacie Orange nie pomogą w sprawach dotyczących FLEX-a. Najlepiej założyć nowe konto w aplikacji i tam rozpocząć czat. Po weryfikacji konsultant powinien pomóc w przywróceniu konta z głównym numerem FLEX.

Zawsze do obecnego konta FLEX możesz odzyskać hasło. Podajesz adres e-mail:

Screenshot_2023-04-20-23-02-17-493_com.orange.rn.dop.jpg

Mając login i hasło możesz również uruchomić czat na stronie: https://flex.orange.pl/ Na samym dole strony po prawej jest Pomoc Zaloguj się do czata.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

PILNE! Jak otrzymać duplikat eSIM?

Pierwsza próba odzyskać hasło:  🤒
orangeflex_user_0-1682025239907.png

ale po twojej wiadomości sprawdziłem ponownie i wszystko się udało!!! Dziękuję bardzo!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19388
  • 56023
  • 761

PILNE! Jak otrzymać duplikat eSIM?

@orangeflex_user fajnie, że się udało i masz ponownie dostęp do FLEX-a. Owocnego korzystania 🤗


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

PILNE! Jak otrzymać duplikat eSIM?


@orangeflex_usernapisał(-a)

Pierwsza próba odzyskać hasło:  🤒
orangeflex_user_0-1682025239907.png

ale po twojej wiadomości sprawdziłem ponownie i wszystko się udało!!! Dziękuję bardzo!


Oni coś z tym odzyskiwaniem haseł chyba mają. Ostatnio pomagałam znajomej. Dokładnie to samo najpierw taki błąd potem przeszło