Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange flex passy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Orange flex passy

Hej mam flexa odnawialnego 1

Jeżeli kupię passa 15 będę miał dwie płatności w miesiącu?

Jeżeli nie odnowie flexa będę mógł korzystać z passa do końca jego cyklu?

Jeżeli nie, odzyskam część kasy?

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Orange flex passy

@TomRuch jeżeli nie odnowisz płatności, to po 24 godzinach od braku uregulowania należności, numer jest blokowany. W tym momencie pozostałe usługinrównież zostają zawieszone w tym i passy. Po dokonaniu płatności numer zostaje ponownie przywrócony. Za czas braku możliwości korzystania z passów z powodu blokady numeru, rekompensata nie jest przyznawana.

SocjalPass jest w cenie planu  więc nie trzeba go aktywować.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Orange flex passy

@ketrasaArtur dzięki.

Jeżeli 1 nie opłaciłem, a opłaciłem 5.

To wt dy znowu mogę korzystać z passa i jego cykl jest 15, nie przesuwa się jestem 5 dni w plecy?

A jeżeli nie opłacę do 20 to 15 rozumiem nie powinien się wznawiać pass skoro nie mogę z niego korzystać?

A jak wznowie 20 to pass będzie próbował się wznowić 20 i cykle się wyrównają czy jak to wtedy będzie?

 

I czy tyczy się to wszystkich passów, np HBO GO?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Orange flex passy

@TomRuch dla mnie tak by wyglądało, że jak plan wygaśnie a pass nie, to po odnowieniu planu pass powinien działać do końca ważności. Według tego consprawdzałem w apce, passy poza socjalne nie są w wersji cyklicznej. Trzeba samemu aktywować.

Reasumując, jak pierwszego nie opłacisz, a piątego już wznowisz plan, pass do 15-go, to 5 dni w plecy. Jak plan odnowisz 20-go, to pass już przepadnie, wznowienie ręcznie.

 

Tu masz screena, jakie serwisy wchodzą do VideoPass:

Screenshot_20210816-180135_Orange Flex.jpg

Czyli po aktywacji VideoPass, HBO GO nie pomniejsza limitu transferu danych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1365

Orange flex passy

Niestety regulamin tego dokładnie nie precyzuje i niekiedy są zmiany. Odnawianie jest tego samego dnia miesiąca we flex.