Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange flex - odejście

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

Orange flex - odejście

Witam

Chciałbym się przenieść do Orange Flex z 2 numerami i założyć Rodzinę.

Z informacji, które uzyskałem na początku muszę przenieść numer główny
(około 5 dni), gdy numer będzie aktywny mogę przenieść drugi numer
(kolejne 5 dni). Trochę to trwa, ale co zrobić (mogę poczekać,
przecież numer w trakcie przeniesienia powinien być aktywny).

A teraz z drugiej strony.

Jeżeli coś mi nie wypali, czy mogę przenieść te numery z Orange do
innego operatora?

Gdzieś czytałem, że mogę zakończyć plan i numer pozostaje do
przywrócenia  w Orange Flex do 6 miesięcy, ale czy gdy się zdecyduje
na przeniesienie do innej sieci - numery nie będą blokowane przez
Orange aby je przenieść i zostanę na "zawsze" w sieci Orange?

Dziękuję za szybkie wytłumaczenie 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange flex - odejście

@pikej możesz szybciej przenieść numery do FLEX Rodzina. Trzeba przenieść oba numery do Orange na kartę. Potem przeniesienie z Orange do FLEX trwa tylko kilka chwil i w przeciągu kilku minut przenosisz numery na konto główne i Rodzinę. Nie ma potrzeby przy takim przenoszeniu wymiany karty SIM.

 

Jeżeli numery są we FLEX, możesz w każdej chwili przenieść do innego operatora. Nic nie jest blokowane, chyba, że numery nie będą aktywne. Może wystąpić problem z przeniesieniem.

Jeżeli plan nie zostanie opłacony, to numer jest zawieszony maksymalnie do 6-ciu miesięcy. W tym czasie numer nie jest aktywny i nie można dzwonić, ani odbierać połączeń. W tym czasie jeśli będzie złożony wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci, mogą wystąpić problemy, bo numer nie jest aktywny. Po opłaceniu planu numer jest ponownie przywracany do aktywności i można korzystać lub przenieść do innego operatora.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange flex - odejście

Możesz przenieść w dowolnym momencie. Nic nie jest blokowane. Myślę, że Ci się będzie podobać w Orange FLEX 🙂

 

Sprawa o której piszesz dotyczy zawieszenia planu, a nie przeniesienia. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Orange flex - odejście

@pikej A  z jakiej oferty Orange chce przenosić numery do flex? ile masz do końca umowy🤔 A pytam bo jak masz nr w pakiecie  love nic nie przeniesiesz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

Orange flex - odejście

Planuje przeniesc z Plusa do Orange Flex


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange flex - odejście

@pikej możesz szybciej przenieść numery do FLEX Rodzina. Trzeba przenieść oba numery do Orange na kartę. Potem przeniesienie z Orange do FLEX trwa tylko kilka chwil i w przeciągu kilku minut przenosisz numery na konto główne i Rodzinę. Nie ma potrzeby przy takim przenoszeniu wymiany karty SIM.

 

Jeżeli numery są we FLEX, możesz w każdej chwili przenieść do innego operatora. Nic nie jest blokowane, chyba, że numery nie będą aktywne. Może wystąpić problem z przeniesieniem.

Jeżeli plan nie zostanie opłacony, to numer jest zawieszony maksymalnie do 6-ciu miesięcy. W tym czasie numer nie jest aktywny i nie można dzwonić, ani odbierać połączeń. W tym czasie jeśli będzie złożony wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci, mogą wystąpić problemy, bo numer nie jest aktywny. Po opłaceniu planu numer jest ponownie przywracany do aktywności i można korzystać lub przenieść do innego operatora.