Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 101
  • 0

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

Witam,

Mam pytanie odnośnie Orange Flex. Np. posiadam ofertę za 40 zł z 20 GB internetu. Jeżeli chciałbym zmienić plan na wyższy to zmiana ta obowiązuje natychmiast od zlecenia czy od nowego okresu rozliczeniowego? Jeżeli zmiana obowiązuje natychmiast to czy pakiet jest resetowany i pobierana jest wcześniej normalna kwota za pakiet, czy z karty pobierana jest różnica między wyższym a niższym pakietem i dodaje nam się różnica między wyższym pakietem GB a niższym? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

Za regulaminem:

V. Zmiana Planu w ramach Oferty
1. W Aplikacji możesz zmienić warunki świadczenia usług na inne, dostępne w Ofercie.
2. Zmiany możesz dokonać jeden raz w ciągu trwania danego Okresu rozliczeniowego.
3. Nowa opłata będzie naliczana od kolejnego Okresu rozliczeniowego.
4. W przypadku wybrania Planu z większym pakietem danych niż dotychczas, nowy pakiet będzie
dostępny od razu.
5. W przypadku wybrania Planu z niższym pakietem danych niż dotychczas, nowy pakiet będzie
dostępny od kolejnego Okresu rozliczeniowego. Możesz anulować zmianę Planu przed rozpoczęciem
kolejnego Okresu rozliczeniowego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

Za regulaminem:

V. Zmiana Planu w ramach Oferty
1. W Aplikacji możesz zmienić warunki świadczenia usług na inne, dostępne w Ofercie.
2. Zmiany możesz dokonać jeden raz w ciągu trwania danego Okresu rozliczeniowego.
3. Nowa opłata będzie naliczana od kolejnego Okresu rozliczeniowego.
4. W przypadku wybrania Planu z większym pakietem danych niż dotychczas, nowy pakiet będzie
dostępny od razu.
5. W przypadku wybrania Planu z niższym pakietem danych niż dotychczas, nowy pakiet będzie
dostępny od kolejnego Okresu rozliczeniowego. Możesz anulować zmianę Planu przed rozpoczęciem
kolejnego Okresu rozliczeniowego.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

Temat już chwilę ma, ale nadal aktualny, a do tego dochodzą obecnie usługi 5G w najwyższym planie. Wobec tego dwa pytania się nasuwają:

  1. Czy można zmienić z planu najniższego do najwyższego, czy zmiana planu następuje o stopień wyżej. Załóżmy, że mam plan za 30 PLN, a chcę zmienić na plan za 80 PLN, czy to przejdzie, czy muszę zmieniać z planu 50 PLN na 80 PLN?
  2. Czy po zmianie na wyższy plan za 80 PLN będzie od razu aktywna usługa 5G?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

1. Można zmieniać dowolnie.
2. Tak. W teoriii.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

Na czacie potwierdzili mi, że od razu po zmianie na plan za 80 PLN dostęp do 5G będzie. Może niedługo będę miał szansę sprawdzenia, jak działa 5G Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

W teorii tak. Ale czytając internety bywa różnie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

nie warto, miałem 2 m-ce. To jest nadal LTE Advanced tak jak na 4G ale pożera więcej baterii.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

Potwierdzam, nie warto. Jedyna zmiana to 5G na wyświetlaczu. Prędkości są takie same, jak nie gorsze. Swoją drogą fakt, że we Flexie 5G jest dopiero w najwyższym planie to kpina z Orange. Wystarczy popatrzeć, jak to robi np. taki Play...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

Dla mnie bardziej chodzi o możliwość sprawdzenia, jak działa 5G, a niedługo może trafić się okazja. Może przez dzień czasu smartfon wytrzyma 🤔🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

Odpowiadam - działa tak samo, a często gorzej, niż obecne LTE 😉 Nie warto, zaufaj.