Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Flex - zmiana pakietu na wyższy

[ Edytowane ]

Witam,

Mam pytanie odnośnie Orange Flex. Np. posiadam ofertę za 40 zł z 20 GB internetu. Jeżeli chciałbym zmienić plan na wyższy to zmiana ta obowiązuje natychmiast od zlecenia czy od nowego okresu rozliczeniowego? Jeżeli zmiana obowiązuje natychmiast to czy pakiet jest resetowany i pobierana jest wcześniej normalna kwota za pakiet, czy z karty pobierana jest różnica między wyższym a niższym pakietem i dodaje nam się różnica między wyższym pakietem GB a niższym? 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 39, Guru ****
  • 21217
  • 10805
  • 1059

Za regulaminem:

V. Zmiana Planu w ramach Oferty
1. W Aplikacji możesz zmienić warunki świadczenia usług na inne, dostępne w Ofercie.
2. Zmiany możesz dokonać jeden raz w ciągu trwania danego Okresu rozliczeniowego.
3. Nowa opłata będzie naliczana od kolejnego Okresu rozliczeniowego.
4. W przypadku wybrania Planu z większym pakietem danych niż dotychczas, nowy pakiet będzie
dostępny od razu.
5. W przypadku wybrania Planu z niższym pakietem danych niż dotychczas, nowy pakiet będzie
dostępny od kolejnego Okresu rozliczeniowego. Możesz anulować zmianę Planu przed rozpoczęciem
kolejnego Okresu rozliczeniowego.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 39, Guru ****
  • 21217
  • 10805
  • 1059

Za regulaminem:

V. Zmiana Planu w ramach Oferty
1. W Aplikacji możesz zmienić warunki świadczenia usług na inne, dostępne w Ofercie.
2. Zmiany możesz dokonać jeden raz w ciągu trwania danego Okresu rozliczeniowego.
3. Nowa opłata będzie naliczana od kolejnego Okresu rozliczeniowego.
4. W przypadku wybrania Planu z większym pakietem danych niż dotychczas, nowy pakiet będzie
dostępny od razu.
5. W przypadku wybrania Planu z niższym pakietem danych niż dotychczas, nowy pakiet będzie
dostępny od kolejnego Okresu rozliczeniowego. Możesz anulować zmianę Planu przed rozpoczęciem
kolejnego Okresu rozliczeniowego.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy