Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - nowa karta SIM dostarczona przez kuriera


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Orange Flex - nowa karta SIM dostarczona przez kuriera

W ramach testowania Orange Flexa Herosi otrzymali również zadania specjalne Emotikon: Mrugający Jednym z nich było sprawdzenie sprawdzenie jak działa dostarczenie karty sim przez kuriera. Poniżej znajdziecie rozpracowanie tego tematu przygotowane przez @Misiek62 - dzięki Emotikon: Mrugający

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Flex - nowa karta SIM dostarczona przez kuriera

Wielu z nas mieszka daleko od miejscowości, gdzie są salony Orange. Pewnie część ma także daleko do "Punktów partnerskich" w których można (za niewielką opłatą, bo wynoszącą 3 zł) odebrać kartę SIM... Niektórzy są też tak zapracowani, że nie mogą tam dotrzeć w godzinach ich funkcjonowania. 

Screenshot_20190918-075216.png

 

Dla tych wszystkich idealnym rozwiązaniem jest zamówienie karty z dostawą przez kuriera (bez opłaty).

 

Osobiście wybrałem tę formę, zamawiając dostawę w środę po godzinie 21... Kurier pojawił się u mnie (w pracy) już w piątek przed południem. 

 

Przyznacie, że to szybko.

Screenshot_20190918-211625.png

 

Informacja o przyjęciu zlecenia jest przekazywana zarówno w aplikacji Orange Flex jak i na konto pocztowe, którym się zarejestrujesz w Orange Flex. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - nowa karta SIM dostarczona przez kuriera

A mam pytanie: przesyłka była do rąk własnych czy była opcja zostawienia u kogoś innego np. na portierni? czy nie sprawdzałeś?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Flex - nowa karta SIM dostarczona przez kuriera

Wiesz @Piotrekk85  nie wpadłem na to żeby sprawdzić czy kurier odda przesyłkę komuś innemu... ale szczerze, sądzę że tak. Często gdy zamawiam coś do domu (wskazując siebie jako adresata) i gdy kurier dzwoni, że jest pod bramą, to "przekierowuję go" do miejsca pracy żony (o ile przesyłki nie są bardzo ciężkie) bo ja pracuję jakieś 17 km od domu - więc to inny rejon doręczeń, a żona mniej niż 1 km. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex - nowa karta SIM dostarczona przez kuriera

Odebranie karty SIM od kuriera, zamówionej przez apkę, to kwestia dogadania się z kurierem. W moim przypadku zamówioną kartę SIM kurier zostawił na portierni w firmie.