Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 21215
  • 10805
  • 1059

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Na dziś podobno nie 🙁
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21215
  • 10805
  • 1059

Zmieniamy zasady-#chceszmasz

Do poczytania https://dailyweb.pl/wywiad-orange-flex-zostal-wymyslony-przez-nas-tu-w-polsce-wywiad-z-patrycja-wale...
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 29, Specjalista
  • 5772
  • 5441
  • 68

Mocna ekipa, jak na nowe wyzwania. Mnie intryguje sam fakt, że rządzi Francuz, a dano szansę Polakom...i jeszcze do tego (pewnie z zazdrością) przypatrują się inni, że Polak potrafiEmotikon: Bardzo szczęśliwy Może @Remi  coś dopowie, bo troszkę "farby" puścił. Czy np. jest ktoś z ekipy przewijającej się na forum i zlotach?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21215
  • 10805
  • 1059

Na ostatnim zlocie jakoś nie widziałem się z @Remi :/ więc nic się nie dowiedziałem o flexie.
0 Lubię to
Odpowiedz
Ekspert AMA
  • 342
  • 461
  • 34

No bo o złocie dowiedziałem się tego samego dnia co był zlot a mieliśmy już zaplanowany inny wyjazd Emotikon: Smutny

Co do Flexa to uzgodniliśmy już z zespołem Nasz Orange że będzie AMA dla niego Emotikon: Szczęśliwy i to już niedługo więc zapisujcie wszystkie pytania Emotikon: Szczęśliwy.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 29, Specjalista
  • 1828
  • 1254
  • 72

@Remi , Będą zapowiadane raty 0% ?? Emotikon: Szczęśliwy 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 5772
  • 5441
  • 68

@Ron , zapisuj do AMY i nie gorączkuj się Emotikon: Mrugający

Zespół Nasz Orange
  • 1169
  • 1480
  • 36

Zastanawiał się ktoś jak apka wygląda? Poniżej można zerknąć:

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 29, Specjalista
  • 5772
  • 5441
  • 68

@Wojciech , zerkałem i zauważyłem niespójność pomiędzy napisami i słowami lektora. To tak, jakby ktoś "okaleczył" tłumaczenie z obcego języka. Na samą appkę spojrzę troszkę później, ponieważ nie ma jeszcze tego, o co mi chodzi. Na razie obiecują.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1169
  • 1480
  • 36

Pewnie różnice są w tekście i mowie, ale mi się wydają raczej subtelne. Czego Ci brakuje? W sumie to się wydaje oferta raczej zamknięta. Jak coś to mogę pomóc, gdyż mama ciągle ma, a ja apkę mam w kieszeni.

0 Lubię to
Odpowiedz