Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

https://twitter.com/RzecznikOrange/status/1126401661558243328 - o 13:00 będzie więcej informacji.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Na razie wszędzie cisza, czyżby wybuchła "bomba atomowa" 😜 😜 ??


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64
Anonim

Nie dotyczy

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

To rzeczywiście "zamietliście" rynek...

Człowiek myślał, że tu coś faktycznie super wpadnie, a tu nic zaskakującego.... 

Zakładam, że nie więcej jak 100tys. klientów z tego skorzysta, więc owszem - jestem zaskoczony - negatywnie 😉 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

A ja poczekam, bo osobiście oferta mi odpowiada, ale nie wiem jak z obsługą. Ostatnio moje perypetie z przeniesieniem numeru do Orange pokazały mi, że "beton" trzyma się dobrze.

Plus za usługi rozrywkowe, które można płacić bezpośrednio u operatorów. Chyba ktoś tu czytał co nie raz i nie dwa pisałem tutaj na forum. Netflix i inne. Kurcze miodzio. Ale jak mam się szarpać z płatnościami co miesiąc, jak ludzie swego czasu szarpali się ze Spotify w Orange - poczekam z miesiąc dwa na działanie w praktyce.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Oferta może i fajna, ale ja wolę już "zwykłego" prepaida 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Ech. Doczytałem że to tylko transfer bez limitu do serwisów a nie naliczanie opłat 😕

I tak czegoś takie za kilka miesięcy Unia zabroni. Neutralność ma być w ue 😛

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Oferta raczej kiepska. Nie ma mowy zebym zamienil no-limit w a2mobile za 19.90zl na ten pakiet za 31zl. Nawet pre-paid orange jest juz tanszy chociaz bez mms.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Dobrze celowałem swoimi przeczuciami, może nie trafiłem w sedno, ale byłem dość blisko, było ciepło 🙂 Oferta jest dość nowoczesna, fajnie że nie jest zobowiązująca, to duży plus. Cenowo też przystępna, ale w ofercie prepaid mamy podobne warunki już za 25 zł. Czyli ok 10 zł taniej licząc pakiet 10 GB. Osobiście życzę nowej ofercie samych sukcesów, ale będę szczery - myśłę że takie nowe rozwiązania będą "akeptowane" przez młodych ludzi, ale przez osoby starsze chyba ciężko. Ponad to u konkurencji mamy dużo lepsze warynki za 24,70 msc, myśłę że jeśłi chcecie wrócić na fotel lidera musicie naprawdę zacząć walczyć o rynek. Wiem że idziecie już po kosztach i ciężko zarobić dzisiaj na kliencie "dobre" pieniądze, ale.....rynek rządzi się swoim odwiecznym prawem, ludzie idą tam gdzie taniej.