Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex Rodzina czy osobne konta


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

@darek_s74 dokładnie, jak napisałeś. I dla każdego numeru masz duplikat eSIM. W Rodzinie tylko główny numer ma duplikat.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

Serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

@darek_s74 żaden problem. Jak masz jeszcze pytania co do FLEX-a to pisz. Może jeszcze ktoś w tym temacie się odezwie i coś dopowie, co ja mogłem przeoczyć.

 

Jak będziesz przenosił numery do FLEX, to weź z salonu kilka starterów Orange FLEX. Są bezpłatne. Na twoim miejscu wziąłbym przynajmniej trzy na numer, tak na wszelki wypadek. Kartę SIM w razie potrzeby możesz sam wymienić, potrzebny tylko nowy starter.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

W Twoim przypadku lepiej FLEX Rodzina, jeśli chcesz zarządzać tymi numerami. Jeśli nie, to oddzielnie, ale i tak są wszystkie zarejestrowane na Ciebie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

@Ron tylko zauważ, że @darek_s74 ma Nju Duet. Jeżeli będzie chciał numer główny w Rodzinie z Nju Duet, to utraci zniżki i będzie płacił za jeden miesiąc więcej. Druga sprawa, jak zależy na czasie, to do rodziny numery może przenosić pojedynczo. Na niezależne konta może przenieść wszystkie na raz.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

Numery do Rodzina FLEX przeniosłem w tym samym czasie, na raz. Jak przeniesie NJU DUET w tym samym czasie, to nie utraci zniżek.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

@Ron miałeś przed przeniesieniem ustawiony numer główny?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

Nie, na pierwszy zabrałem się za numer, który ma być główny, a 5 minut później dodałem do Rodziny drugi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

O co chodzi z tą utratą zniżek i płaceniu za kolejny miesiąc w Nju Mobille? Myślałem, że z przeniesieniem numerów nie ma żadnego problemu,


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

@Ron były informacje na NO od użytkowników, że są problemy z przejściem z Nju Duet. Sam nie przenosiłem, więc bazowałem na info od innych użytkowników. Ciekawi mnie tylko, czemu Tobie się udało przenieść, a inni mieli kłopoty?

Jeszcze pytanie, czy Nju Duet, to jest abonament, czy oferta na kartę?

 

@darek_s74 z tego co pamiętam, to Nju Duet, to dwa numery powiązane zniżkami. Jeżeli jeden numer przeniesiesz z oferty, a drugi  zostanie to traci zniżki.