Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

Doładowanie miałam do 21.01, dopiero dziś  mam środki na karcie więc jak doładować flexa jeżeli wchodząc w aplikacje wymagają kodu, który przychodzi smsem, a numer zawieszony??

Pomocy.

 

 

_____________

*Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

@AnnaOl  jaką technikę "doładowania" flexa masz przypisaną do numeru?  Próbowałaś kontaktować się z obsługą przez czat w aplikacji? Bo jeśli np. na karcie płatniczej nie miałaś środków... to może zmień ustawienia, przypisz kartę na nowo... powinno udać się wznowić plan.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

@AnnaOl  jaką technikę "doładowania" flexa masz przypisaną do numeru?  Próbowałaś kontaktować się z obsługą przez czat w aplikacji? Bo jeśli np. na karcie płatniczej nie miałaś środków... to może zmień ustawienia, przypisz kartę na nowo... powinno udać się wznowić plan.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

Sprawdzałam, że wcześniej płaciłam blikiem więc nie wiem, więcej informacji nie uzyskam bo nie mam dostępu do aplikacji, bo wysyłają mi kod sms, a przecież numer mam zawieszony, nikt nie może do mnie zadzwonić, smsy też nie dochodzą. 😭

Próbowałam rozmawiać na czacie ale tam jest sztuczna inteligencja, która mnie informuje, że mojego numeru nie mają w bazie, ani numeru pesel. 😭

 

 

Sukces!! Przecież mogę zalogować się przez mejla!

 

Ok, zalogowałam się mejlem, wpłaciłam środki, za które aktywowałam plan, ale dalej jestem zawieszona...

 

Dobra... chyba wszystko już działa. 😀

 

 

Uff, dzięki za pomoc!

 

 

_______________

*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

@AnnaOl  trzebaby wyjaśnić kwestię dostępu do aplikacji przy zawieszonym numerze... bo jeśli nie przychodzi to faktycznie stanowi to utrudnienie. @Aśka_M , czy ktoś z ekipy Flex może to wyjaśnić, spowodować aby takie wiadomości z systemu docierały do użytkownika usługi Flex, przekażesz problem?

 

Na szczęście można przez WWW, jak potwierdza @AnnaOl ale wydaje się, że wiadomości od operatora powinny dochodzić mimo zawieszenia usługi.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

@Misiek62 aplikacja Flex daje dwie możliwości zalogowania: adresem e-mail i numerem telefonu + jednorazowy kod SMS. Przy zawieszonych usługach ta druga opcja w tej chwili nie zadziała, bo nie ma możliwości odbierania wszystkich SMS-ów. Jest szansa, że w przyszłości zostanie to zmodyfikowane 🙂

Niezależnie od wszystkiego cały czas można logować się adresem e-mail i mieć dostęp do zarządzania swoimi usługami.

 

@AnnaOl cieszę się, że udało się przywrócić plan i wszystko działa 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

Wiem @Aśka_M że tak jest... ale uznałem, że warto zwrócić się do Zespołu Flexa, aby sprawdził czy byłaby możliwość że SMS od operatora dojdą do numeru w fazie "zawieszony".


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Numer zawieszony a dostep do aplikacji jest przez kod

@Misiek62 i bardzo dobrze 🙂 Info o tym, że jest szansa na zmiany w tym zakresie pochodzi właśnie od zespołu zajmującego się Flexem. Nie wiem kiedy i czy na pewno się uda, ale temat jest na liście 🙂