Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Literówka w sklepie na Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Literówka w sklepie na Orange Flex

W sklepie w aplikacji Flex wkradła się literówka

AKCESORIA DO SASMUNG ZE ZWROTEM. 

piszę tylko informacyjnie

 

________________
* Przeniosłem z Pomysłów – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5497
  • 22130
  • 181

Literówka w sklepie na Orange Flex

@Janhalb 

Masz 100% rację, z tym tylko że @mlolek też popełnił literówkę w literówce. Rzeczona oferta jest zatytułowana następująco:

"Akcesoria od Sasmung ze zwrot..." (wyróżnienie moje)

Nie da się zobaczyć co jest po wielokropku. Kliknięcie otwiera po prostu listę zawierającą szereg zegarków marki Samsung Galaxy.

Więc to raczej nie są "akcesoria do telefonów marki Samsung", tylko "akcesoria marki Samsung". Nie jestem pewien czy niepoprawnie jest pisać że coś jest "od producenta", ale na pewno brzmi mniej bezsensownie niż "do producenta".

 

j131_0-1692805736288.png

 

Tak czy owak babol, babol, babol!...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Literówka w sklepie na Orange Flex

@mlolek jeśli tylko informacyjnie to nie ten dział, tu zgłaszamy pomysły...pisz w dziale ogólnym na stronie głównej. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Literówka w sklepie na Orange Flex

Ja tu widzę dwa błędy. Literówka "Sasmung" to jeden. Drugi - to błąd gramatyczny: "Akcesoria do Samsung". Albo szanujemy polszczyznę i odmieniamy ("Akcesoria do Samsunga"), albo - jeśli właściciel marki nie życzy sobie stosowania odmiany - piszemy coś typu "Akcesoria do telefonów Samsung" czy "Akcesoria do sprzętu marki Samsung".

 

"Akcesoria do Samsung" są nie do obrony…


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5497
  • 22130
  • 181

Literówka w sklepie na Orange Flex

@Janhalb 

Masz 100% rację, z tym tylko że @mlolek też popełnił literówkę w literówce. Rzeczona oferta jest zatytułowana następująco:

"Akcesoria od Sasmung ze zwrot..." (wyróżnienie moje)

Nie da się zobaczyć co jest po wielokropku. Kliknięcie otwiera po prostu listę zawierającą szereg zegarków marki Samsung Galaxy.

Więc to raczej nie są "akcesoria do telefonów marki Samsung", tylko "akcesoria marki Samsung". Nie jestem pewien czy niepoprawnie jest pisać że coś jest "od producenta", ale na pewno brzmi mniej bezsensownie niż "do producenta".

 

j131_0-1692805736288.png

 

Tak czy owak babol, babol, babol!...