Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lejek we Flexie - smuteczek i co dalej?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lejek we Flexie - smuteczek i co dalej?

Tym razem moim zadaniem było testowanie usług dodatkowych na powiększenie GB danych. Ale na początek postanowiłem sobie wykorzystać całym limit danych :))

 

Prędkości w lejku są następujące:

Screenshot_20191020_191546.jpg

Rewelacji nie ma z lejkiem. Ale dzieje się coś dziwnego jak na Orange. Mam obecnie wykupiony Video Pass na miesiąc. I aż dziw, że odtwarzanie materiałów wideo w dostępnych w usłudze serwisach działa z pełną prędkością. Super!!!!!!! minusem małym jest to, że treści statyczne (np. opisy teledysków, filmów) ładują się z minimalną prędkością tak jak przy lejku. Więc odtwarzanie playlisty na youtubie nie jest zbyt płynne przy zmianie kolejnego kawałka. Na Androidzie u mnie poza samą aplikacją Youtube, też odtwarzanie treści działa z pełną prędkością na Youtube Music jak i Muzyka Google. Ale z dużą bolączką w postaci braku obrazków albumów czy długo ładującymi się tekstami.

 

Gdybyśmy jednak chcieli odzyskać pełną prędkość na wszystko, to z tego co się orientuję na dziś mamy trzy opcje:

1) zakup pakietu GB

Screenshot_20191020_192919_com.orange.rn.dop.jpg

2) otrzymanie GB od znajomego

3) zmiana planu w górę (o ile nie mamy najwyższego)

6 ODPOW. 6

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Lejek we Flexie - smuteczek i co dalej?

Jeśli lejek nie wpływa na videopassa to powinno to być grubymi literami, a może i nawet podkreślone wężykiem 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lejek we Flexie - smuteczek i co dalej?

Po dłuższych testach wiem czemu nie piszą. O ile ogladanie dwugodzinnego filmu jest ok. Ale playlista na youtubie jest mało uzywalna. Muli przełączenie strasznie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Lejek we Flexie - smuteczek i co dalej?

Rozumiem, że lejek we FLEX działa.

@Piotrekk85 czy dokupywałeś pakiet dodatkowy? Znalazłem jeszcze w aplikacji, żaby działał YouTube, to trzeba dodatkowo wykupić Video Pass. Dopiero w tedy nie pobiera limitu GB z konta głównego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lejek we Flexie - smuteczek i co dalej?

Youtube też działa przy lejku z video passem. Ale treści statyczne idą wolno.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Lejek we Flexie - smuteczek i co dalej?

Mi po wykorzystaniu limitu gb na koncie dziala tylko netflix. Mam wykupiony video i music pass, nic innego nie dziala, hbo, youtube, vod, spotify, zadne z nich. Tylko ten netflix, mial tak ktos tak albo wie ktos czemu tak jest?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lejek we Flexie - smuteczek i co dalej?

Moje doświadczenie pokazuje że długo ładują się treści statyczne np opisy. Podejrzewam że to wynika z jakiś mechanizmów kontroli lejka.