Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec darmowych pakietów u operatorów?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Koniec darmowych pakietów u operatorów?

Ale nie mówimy o głównym Orange tylko o Flexie, a dodatkowo nie chodzi o zmiany oferty x czasu temu tylko o to, że te "passy" będą musiały niedługo całkowicie zniknąć. I to nie tylko we Flexie/Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec darmowych pakietów u operatorów?

Co do samego Flexa - nie jest to oferta publiczna. Więc nie mam przekonania czy na pewno będą musiały zniknąć.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Koniec darmowych pakietów u operatorów?

Przywołuję temat z "zaświatów" bo dostałem e-mail o treści:

"Wprowadzamy zmiany w cennikach oferty Orange Flex. Zerknij, co przygotowaliśmy.

For english see below
Українську дивіться нижче

Z dniem 7.03.2023 zmieniamy:

  • cennik usług w ofercie Orange Flex z dn. 8.11.2022,
  • cennik usług w roamingu oraz połączeń międzynarodowych Orange Flex z dnia 29.12.2022.

W cenniku usług w ofercie Orange Flex zmiana polega na usunięciu usług Video Pass, Music Pass oraz Game Pass.

W cenniku usług w roamingu oraz połączeń międzynarodowych Orange Flex usuwamy informacje o dodatkowych limitach GB w roamingu UE związanych z Planem za 25 zł oraz usługami: Video Pass, Music Pass oraz Game Pass.

Zmienione cenniki będą obowiązywać od 7.03.2023. Znajdziesz je w załączniku tego maila.

Poniżej wyjaśniamy, co zmieni się dla Ciebie.

Co się zmieni?

 

  • Od 7.03.2023 nie aktywujesz usługi Video Pass, Music Pass oraz Game Pass.
  • Co ważne, zmiana dotyczy również Twoich Planów, z których korzystasz na numerach dodatkowych.
  • Jeśli przed 7.03.2023 włączysz sobie (lub już masz aktywny) Video Pass, Music Pass lub Game Pass, to po tej dacie będzie on nadal aktywny, ale tylko do końca jego okresu obowiązywania. Natomiast w przypadku Video Pass, Music Pass oraz Game Pass w wersji cyklicznej (odnawialnej co 30 dni) będą one aktywne tylko do najbliższej daty odnowienia, przypadającej po 7.03.2023.
  • I teraz ważna sprawa. Co się stanie z Social Passem? Pozostaje w ofercie bez zmian.

 

Jeśli nie akceptujesz powyższych zmian, to do 7.04.2023 możesz zrezygnować z Orange Flex.

 

Pozdrawiamy
Zespół Orange Flex"

 

czyli jednak znikną darmowe pakiety...?

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Koniec darmowych pakietów u operatorów?

@Misiek62  nie trzeba "kopać" jest świeży wątek o tym Zmiany w Orange Flex - Nasz Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Koniec darmowych pakietów u operatorów?

@slav72  dzięki, za link... jak od czasu do czasu piszę, niekiedy nie mam okazji uważnie przeglądać wszystkich "nowości" na forum.

 

Update... skoro Ty też zmodyfikowałeś 😉 to może ujmę sprawę tak... po co nowy temat, skoro o jakichś możliwych zmianach mój był wcześniej 🙂 i autor nowego, mógł dopisać w moim.

Anonim

Nie dotyczy

Koniec darmowych pakietów u operatorów?

Jeśli się to w pełni urzeczywistni, dla mnie będzie to bardzo niekorzystne ze względu na to, że korzystam na dwóch urządzeniach, z wielu dobrodziejstw wchodzących w skład Music i Video Pass.