Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod sms nie dochodzi, bo?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kod sms nie dochodzi, bo?

Trzynastego skończył się mi termin opłacenia planu i zwyczajnie o tym zapomniałem. Dla zaspokojenia mojej ciekawości, dzisiaj pobawiłem się co nieco z działaniem aplikacji, ponieważ 24 h nie minęło jeszcze, więc karta SIM była aktywna. Najpierw próbowałem sztuczki z usunięciem konta, tam gdzie jest edycja. Niestety, pojawił się wiget z rozmowami, których nijak nie można było ani przesuwać, a tym bardziej wrzucić do kosza. Wróciłem ponownie do możliwości zasilenia planu, ale najpierw dokonałem reinstalacji aplikacji. Ponieważ 24 h minęły i plan wyłączono, nijak numerem nie można było się zalogować, bo kody kilkakrotnie ponawiane nie dochodziły. Spróbowałem mailem i też zonk. O rany, myślę! Hasło gdzie indziej (na gmailu) wchodzi, a tutaj nie i już. Przecież nie będę zmieniał hasła, bo appka ma kaprys. Dałem upust poirytowaniu i dostało się deweloperowi. Ale czy to coś zmienia w mojej sytuacji? Jak to "ugryźć", jak to "strzyc", by mnie nie szkubnęło po portfelu? Rozmowy są płatne przecież.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kod sms nie dochodzi, bo?

@bronzub numer telefonu FLEX znasz, wiec załóż na innego e-mila konto, połącz się na czacie z konsultantem i przedstaw sprawę. Konsultant powinien Ciebie zweryfikować po numerze telefonu i pomóc w ustawieniu loginu i hasła do apki, na którym masz numer telefonu.

We FLEX nie ma infolinii, tylko kontakt czat.

Jak numer jest zablokowany, to SMS-y ani połączenia nie dotrą, dlatego nie możesz SMS-em potwierdzić logowania.

 

edit:

Polecam zakładanie konta na e-maila. W razie sytuacji nieprzewidzianej, e-mailem zawsze można się zalogować, jak inne sposoby logowania zawiodą, a numer nie jest już aktywny z powodu braku opłaty za plan.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kod sms nie dochodzi, bo?

@bronzub numer telefonu FLEX znasz, wiec załóż na innego e-mila konto, połącz się na czacie z konsultantem i przedstaw sprawę. Konsultant powinien Ciebie zweryfikować po numerze telefonu i pomóc w ustawieniu loginu i hasła do apki, na którym masz numer telefonu.

We FLEX nie ma infolinii, tylko kontakt czat.

Jak numer jest zablokowany, to SMS-y ani połączenia nie dotrą, dlatego nie możesz SMS-em potwierdzić logowania.

 

edit:

Polecam zakładanie konta na e-maila. W razie sytuacji nieprzewidzianej, e-mailem zawsze można się zalogować, jak inne sposoby logowania zawiodą, a numer nie jest już aktywny z powodu braku opłaty za plan.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kod sms nie dochodzi, bo?

@ketrasaArtur , po kliknięciu w link do zmiany hasła, zmieniłem go i mnie Flex dopuścił do "ssania"😊

Nie wiedziałem, a może dalej nie jestem pewien, czy nowe hasło to tylko do Flexa, a na gmailu mam swoje? Tego jeszcze nie przerabiałem😊 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kod sms nie dochodzi, bo?

@bronzub raczej zmieniłeś tylko hasło do FLEX. Gmail powinien zostać bez zmian.

Osobiście zawsze staram się konto FLEX mieć na dwóch smartfonach.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kod sms nie dochodzi, bo?

Tak przy okazji myślę nad pomysłem i proszę was o poparcie. 🙂 Jak zmieniamy hasło w aplikacji Flex, nie można ustawić wcześniej używanego hasła lub zbliżonego. Będę chciał aby zdjęli takie ograniczenia. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kod sms nie dochodzi, bo?

@Ron , to wklej pomysł. Masz moje poparcie, gdyż różne dziwne pomysły programistów zamiast ułatwiać nam życie, to przeszkadzają😊

@ketrasaArtur , nie każdy chce być jak juczny osiołek. Mam dual sim i sobie chwalę.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kod sms nie dochodzi, bo?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kod sms nie dochodzi, bo?

@Ron , poparłem😊 Przecież wystarczy, by minimalne wymagania były spełnione. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kod sms nie dochodzi, bo?

@Ron  choć mnie to bezpośrednio nie dotyczy (nie korzystam z Flexa), pomysł poparłem - może mój głos pomoże w realizacji 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kod sms nie dochodzi, bo?

@Ron pomysł poparty. Podoba mi się Twoje rozwiązanie do ułatwienia wpisywania nowego hasła.