Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 21
  • 0

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

Państwo drodzy, mam w Orange Flex 4 numery. Wcześniej były w Orange na abonament, więc wszystkie były i są na dane jednej osoby. W momencie, gdy je przenosiłem do Flex musiałem dla każdego numeru tworzyć oddzielne konto, teraz każdy numer ma swoje konto, a płatności idą z jego konta bankowego.

 

Czy da się lub będzie się dało w przyszłości te wszystkie numery spiąć w jedno konto, tak by po zalogowaniu widzieć wszystkie numery?

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

@Pocokomulama da sie👍 Flex Rodzina https://flex.orange.pl/rodzina?dclid=CjgKEAjw9ZzzBRDc9OHnkZ624k0SJACNqm4YKePTe2-lu-kaS03b7b8TNmOJr7L...

Regulamin w zalaczniku. 

Mozesz podpiac maksymalnie 5 numerow


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 21
  • 0

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

Niestety, nie mogę do rodziny dodać numeru, który znajduje się już w Orange Flex.

 

Wszystkie cztery numery przenosiłem do Orange Flex, gdy nie było jeszcze Rodziny, robiłem to na zasadzie:

1. Numer 1 - Mail A - Właściciel usługi A - Konto A

2. Numer 2 - Mail B - Właściciel usługi A - Konto B

1. Numer 3 - Mail C - Właściciel usługi A - Konto C

2. Numer 4 - Mail D - Właściciel usługi A - Konto D

 

Teraz chciałbym by na "Konto A" widzieć numery 1, 2, 3, 4. 

 

A w załączniku dodaję screen z aplikacji, gdy próbowałem do Rodziny dodać numer, który już jest w Orange Flex (próbowałem do Konta A dodać Numer 2).

 

Screenshot_8.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

@Pocokomulama no tak umknelo mi ze te numey juz sa we flex. W Twoim wypadku najlepiej skontaktuj sie z konsultantem flex na czacie i dowiesz sie czy da sie cos z tym zrobic. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

@Pocokomulama w obecnej sytuacji możesz skorzystać z konkurencji i przenieść numery z FLEX do innego operatora, a następnie wrócić do oferty rodzina. Oczywiście jeden numer główny zostawiasz. Innego rozwiązania na chwilę obecną nie znam. Z FLEX do oferty na kartę nie da się wrócić. Musi być konkurencja.

Czy będą inne rozwiązania? Na chwilę obecną nie wiadomo.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 21
  • 0

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

@ketrasaArtur to już dla mnie za dużo zachodu, te oddzielne konta nie są jakąś tragedią, pytam bardziej pod kątem wygody i łatwości dostępu do usługi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

@Pocokomulama tak więc bez przenoszenia numerów na chwilę obecną zostają oddzielne konta dla każdego, czyli jak masz obecnie. Może kiedyś zmieni się sytuacja. Propozycje już były w podobnej sprawie jak Twoja, dla tego powstała usługa FLEX Rodzina.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

To tylko 1 wyjście do punktu z konkurencji dalej to już powrót w wygodnym foteliku z aplikacją 😉

 

Ja ostatnio przenosiłem do rodziny z orange 4numery po planie 25zł i zadowoleni. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.


Pokaż szczegóły
@scanxnapisał(-a)

To tylko 1 wyjście do punktu z konkurencji dalej to już powrót w wygodnym foteliku z aplikacją 😉

 

Ja ostatnio przenosiłem do rodziny z orange 4numery po planie 25zł i zadowoleni


W szufladzie mam wolne karty FLEXa jakby ktoś z rodziny i znajomych chciał przenieść numer. Od ręki wyciągam i załatwiam 😀 Planuje akcję promocyjną dla rodziny i znajomych .😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kilka numerów na jednym koncie Orange Flex.

U mnie moja mama już przeniosła się do FLEX, a w niedługim czasie córka. Zestawów kart SIM też mam kilka, jak @Ron. Awaria karty SIM, cos nie działa prawidłowo, uruchomienie nowej oferty, ciach i już jest