Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat bez logowania i mapka starterów FLEX

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Czat bez logowania i mapka starterów FLEX

Od wczoraj nastąpiły zmiany na stronie głównej https://flex.orange.pl/

 

Pojawiła się mapka z lokalizacjami odbioru karty SIM FLEX.

 

Kolejna zmiana, to czat z konsultantem, bez konieczności zakładania konta lub logowania się. Na początku zgłasza się bot i podaje podstawowe informacje o ofercie FLEX, a jak są dodatkowe pytania, to łączy z doradcą. Takie rozwiązanie dotyczące czata bardzo mi się podoba 😁

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

Mam tylko nadzieję, że ten czat nie będzie zapychany niepotrzebnymi rzeczami. Często, kiedy ludzie mają dostęp do czatu z konsultantem online (tak też jest w przypadku darmowych infolinii, szczególnie państwowych, takich jak nr 112 lub telefon zaufania, ale to inny temat), a są anonimowi, niezalogowani, zapychają czat niepotrzebnymi rozmowami, żartami itp, bo nie czują odpowiedzialności wykonywanej pracy po drugiej stronie 😞

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

Mam tylko nadzieję, że ten czat nie będzie zapychany niepotrzebnymi rzeczami. Często, kiedy ludzie mają dostęp do czatu z konsultantem online (tak też jest w przypadku darmowych infolinii, szczególnie państwowych, takich jak nr 112 lub telefon zaufania, ale to inny temat), a są anonimowi, niezalogowani, zapychają czat niepotrzebnymi rozmowami, żartami itp, bo nie czują odpowiedzialności wykonywanej pracy po drugiej stronie 😞

Anonim

Nie dotyczy

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

W informacji podana jest treść, że po zalogowaniu się. A ja, po kliknięciu w link, bezpośrednio połączyłem się z konsultantem - PC - Edge.

Flex.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

 

 

 

 

 

@SarahLynn mam nadzieję, że nadużyć nie będzie, a takie udostępnienie czata pozwoli pozyskać nowych klientów.

@Anonim jeszcze nie wszędzie zostały zmiany wprowadzone. Może to faza testowa i jeszcze może być taki dostęp wyłączony. 

Uważam, że na takim niezalogowanym czacie otrzymasz tylko informacje ogólne, a jak się zalogujesz, to dostaniesz szczegółowe dotyczące Twojej sytuacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

@ketrasaArtur dobry pomysl z tym niezalogowaniem jesli ktos ma jakies ogolne pytania. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

@byczyn_86 rozmawiałem na czacie z konsultantem i otrzymałem informację, że czat z botem to dopiero początek. Będzie cały czas sukcesywnie rozwijany. Jeszcze wiele nie potrafi, ale na pewno odciąży konsultantów i niektóre sprawy dotyczące oferty sam przedstawi 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

@ketrasaArtur moze i tak ale ja osobiscie nie lubie rozmawiac z robotami bo nigdy nie odpowiadaja na pytania😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

@byczyn_86 jeżeli to będzie na zasadzie jednej odpowiedzi, a nie drążenie tematu jak to robi MAX i wraz nie odpowiada na to co nam potrzeba, to niech zostanie. Może coś więcej @Mariya_FLEX nam napisze na temat czata i bota na czacie, czy jakieś plany rozwoju?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

@ketrasaArtur nie lubie rozmawiac z robotami. Boje sie ze dojdzie do buntu maszyn jak w Terminatorze i mnie Max wykonczy😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Czat bez logowania i mapka darmowych starterów FLEX

@byczyn_86 boisz się, że pięścią z monitora Ci przywali i będziesz chodził z podbitym limem 😁 😎