Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy SMS przez WiFi Calling w Flex?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Kiedy SMS przez WiFi Calling w Flex?

Hej

 

Czy ktoś może wie czy i kiedy Orange zamierza uruchomić obsługę SMS przez WiFi w ofercie Flex? Na razie nie działa i niestety nie udało mi się znaleźć żadnego info by mieli to naprawić. Podobny problem występuje w nju subskrypcja.

Dziwne, bo w innych ofertach Orange nie ma tego problemu i przez WiFi można słać i odbierać SMS oraz MMS.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52715
  • 710

Kiedy SMS przez WiFi Calling w Flex?

@zdzichu5001 na pewno z czasem będzie. Jako użytkownicy, takich informacji nie mamy.

Trzeba czekać i obserwować informacje pojawiające się w internecie, forum, blog, strona, itp

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52715
  • 710

Kiedy SMS przez WiFi Calling w Flex?

@zdzichu5001 na pewno z czasem będzie. Jako użytkownicy, takich informacji nie mamy.

Trzeba czekać i obserwować informacje pojawiające się w internecie, forum, blog, strona, itp


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1651
  • 8172
  • 64

Kiedy SMS przez WiFi Calling w Flex?

@zdzichu5001 A taka niby nowoczesna usługa. Na moje zgłoszenie w nju nikt nawet nie raczył odpowiedzieć.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Kiedy SMS przez WiFi Calling w Flex?

Dzięki za odpowiedź.

Coraz gorzej ten Flex wypada na tle konkurencji. Niby jest WiFi Calling ale tak na pół gwizdka. Ale lenistwo płatności z podpiętą kartą trzyma nadal...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 105
  • 369
  • 0

Kiedy SMS przez WiFi Calling w Flex?

Czy Wy mówicie o RCS, czy innej usłudze?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Kiedy SMS przez WiFi Calling w Flex?


@atlas_cudownapisał(-a)

Czy Wy mówicie o RCS, czy innej usłudze?


Nie wydaje mi się żeby to było realizowane przez RCS. Po prostu normalne SMSy przychodzą lub nie przychodzą kiedy telefon jest tylko podłaczony do WiFi (np. w trybie samolotowym). To nie działa we Flex, mimo że rozmowy można wtedy normalne prowadzić.