Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

Jak w temacie od ok 2 miesięcy nie mam możliwości po wymianie karty płatniczej podpiąć nowej debetówki do płatności Orange FLEX. 

 

Orange Flex po analizie odsyła do banku, a bank nie widzi żadnych odrzuconych transakcji i odsyła do Orange.

 

Limity ok, inne płatności realizowane są poprawnie. 

Może ktoś ma jakiś pomysł, bo wygląda to na problemy w Blue Media. 🤔🟧

 

8 ODPOW. 8

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1433
  • 6191
  • 42

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

Kilka dni temu miałem podobny problem ale płatność przez Internet i właśnie przez Blue Media za pomocą VISA. Dwa razy mimo autoryzacji transakcji w aplikacji bankowej dostałem info na stronie Blue Media w ostatnim kroku że odmowa autoryzacji. Poszło za pomocą Mastercard od innego podmiotu niż mój bank. Dlatego zgłosiłem problem do mojego banku. Płatność z użyciem Google Pay.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

Bank twierdzi, że u nich jest ok. Widzę tutaj  problem Blue Media z Visa. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1433
  • 6191
  • 42

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

Właśnie dostałem info z banku że nie są "niestety w stanie ustalić dlaczego wskazane dwie autoryzacje były nieudane."

Wysłałem jeszcze do Blue Media zapytanie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1988
  • 6078
  • 69

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

@Ron Czyżby karta mbankozaura?

Miałem kiedyś we flexie sytuację, kiedy apka stwierdziła że płatność nie przeszła. Jak kontaktowalem się z bankiem to oni nie widzieli żadnych prób, a flex widział ją jaki odrzucone.  Skończylo się na tym, że usunąłem te kartę z aplikacji a potem dodałem ją ponownie. Zadziałało, ale do dziś nie wiem czemu nagle się zacięło.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

@spiro , bank Millennium. Jakieś nowe wzory kart. Usunąłem starą kartę i nowej nie można dodać.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1988
  • 6078
  • 69

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

@Ron Napisz do blue media, może oni coś wymyślą.

W miedzyczasie proponuje następującą kombinację:

Usuń starą karte

Poczekaj 24h

Dodaj nową kartę ale taka która u nich działa (w sensie inna niż twoja z Millennium). Z tego co pamiętam, to system powinien pobrać 1pln co oznacza że jest ok. Jak ta złotówka wróci, odczekaj 24h a następnie usuń te kartę.

Znowu poczekaj 24h i dodaj kartę Millennium. Może się coś odblokuje i system pobierze z niej testowa 1pln...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

@spiro , nie ma już dawno starej karty. Mam konta w innych bankach, ale bez kart. Więc mogę jedynie napisać do Blue Media, ale podobno pisali już z Flexa. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1988
  • 6078
  • 69

Karta płatnicza - autoryzacja odrzucona

Ja bym napisał z dokładnym danymi kiedy płatności były odrzucane. A nuż napiszą coś innego?