Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść sie do Flexa z abonamentu w Orange?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 34
  • 0

Jak przenieść sie do Flexa z abonamentu w Orange?

Chciałbym przenieść 2 moje numery do flexa z abonamentu w Orange, po wygaśnieciu umowy ceny drastycznie mi urosły na tych numerach. Przy próbie przeniesienia w apliakcji Flex otrzymuję informację że numer korzysta z promocji Orange love i nie może byc przeniesiony. Owszem mam OL ale te dwa numery nie są w tej promocji. Co moge z tym zrobić i jak przenieść te numery, w tej chwili umowa na obu jest na czas nieokreślony i wymyśliłem sobie ze przeniosę do flexa jeden numer za 35 zł a drugi za 15 i wyjdzie 50 zł czyli tyle ile płaciłem za nie do tej chwili.

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

17 ODPOW. 17

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3310
  • 7896
  • 147

Jak przeniesc sie do flexa?

@LuKaKu , zaloguj się na Mój Orange i upewnij się, że numery nie są podpięte pod Orange Love. Napisz też na czacie Orange Flex w aplikacji i dopytaj.

 

Jedyna możliwość w przypadku podpięcia numerów pod LOVE, jest przejście z tymi numerami na kartę Orange, a następnie do Flexa.

 

Powinna być możliwość bezpośredniej migracji do FLEX z Love.

 

EDIT:

Jeśli numery są jednak w pakiecie LOVE, należy przejść do oferty na kartę, a następnie FLEX. 

@LuKaKu 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 34
  • 0

Jak przeniesc sie do flexa?

Ale co masz na myśli ze podpięte? Jak się zaloguje to widzę wszystkie moje numery i tego lova. Ale love ma tylko jeden numer inny niz te ktore chce przenieść w swoim składzie,  a pozostałe tam sąnizej i mają inne promocje niż orange love. Zresztą te numery są już bez umowy a na OL umowa nadal trwa.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3310
  • 7896
  • 147

Jak przeniesc sie do flexa?

@LuKaKu , Jeśli numery nie są w pakiecie, to nie powinno być problemu. Ale z informacji jakie dostałeś numer jest w pakiecie. Więc zaloguj sie na Mój Orange i na czacie Orange dopytaj czy te numery nie są w grupie LOVE.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 34
  • 0

Jak przeniesc sie do flexa?

Dobra tak zrobię.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 34
  • 0

Jak przenieść sie do Flexa z abonamentu w Orange?

Napisałem na chat flex i gościu napisał ze jak telefon nie jest w love to pewnie ma zniżkę za łączenie usługi 20 zl i dlatego sie nie daje przenieść. Wystarczy tylko ta zniżkę wyłączyć i wtedy numer da się normalnie przenieść, albo przenieść na kartę i wtedy bez problemu do flexa. Napisałem wuec na chat ten główny orange i tam panna napisała ze się nie da tej zniżki wyłączyć, a jak chciałem żeby przeniosła mi te nr na kartę to powiedziala ze jest od sprzedaży i nie ma takiej mozliwosci żeby zmienić mi ten plan na kartę. Da się to jakoś zrobić online bez chodzenia do salonu?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3310
  • 7896
  • 147

Jak przenieść sie do Flexa z abonamentu w Orange?

@LuKaKu , tak na czacie w aplikacji Mój Orange. Jest możliwość czatu Obsługi Klienta i tam można zlecić dyspozycję.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 34
  • 0

Jak przenieść sie do Flexa z abonamentu w Orange?

No dobra spróbuję jeszcze raz. Bo tak wczesniej też się łączyłem ale może ten max zle mnie połączył. Ale samemu jak we flexie nie da się zlecić tej zmiany bez rozmowy z infolinią.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3310
  • 7896
  • 147

Jak przenieść sie do Flexa z abonamentu w Orange?

@LuKaKu na infolini Orange możesz zlecić, ale jak znam życie odeślą Cie do salonu. Na czacie powinni przyjąć zlecenie, oczywiście będą proponowali ofertę abo. 🙂 Jeśli ponownie będzie to sprzedaż, poproś o przekierowanie rozmowy na Obsługe. 

 

FLEX ma tylko czat i to jest lepsze rozwiązanie moim skromnym zdaniem 😏


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19385
  • 56019
  • 761

Jak przenieść sie do Flexa z abonamentu w Orange?

@LuKaKu jeżeli masz problem z przeniesieniem numerów z abonamentu do FLEX, to proponuję rozwiązać umowę z zaznaczeniem, że po rozwiązaniu umowy numery mają być w ofercie na kartę. Potem chwila moment i jesteś już we FLEX.