Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 34
  • 0

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

Czy zostało wprowadzone jakieś rozwiązanie umożliwiające przeprowazenie połączenia konferencyjnego w oferice Orange Flex? Jest jakiś pakiet?

 

Jak to wygląda w ofercie abonamentowej (a w tym Orange Love) - czy bezpłatnie w abonamencie? Ile osób maksymalnie może uczestniczyć? Czy rozwiazanie polega na scalaniu rozmów czy tak jak w wT-Mobile jest dedykowany numer centralny spotkań telekonferencyjnych?

 

Czy w ofercie na kartę jest to dostępne i nieodpłatne?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 338
  • 1718
  • 3

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

Wiem i rozumiem  kolego ze oferta na kartę musi różnic sie od oferty na abonament.Ale szczerze brakuję mi tych usług w ofercie na kartę


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Luki9 oferta prepaid musi być odmienna od abonamentu, bo by mało kto abonament brał, więc dodatkowe usługi w prepaid są okrojone, lepiej jest we Flex.

Nie porównuj zagranicznych ofert na kartę, bo są dużo droższe niż w pl 😉


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

@PanZdzicho połączenia konferencyjne nie są dostępne w ofercie na kartę i FLEX.

Tu info z AMA:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-telekonferencji/td-p/201120

W abonamencie podobno jest numer pod który się dzwoni. Dołącza się kolejne osoby do wirtualnego pokoju. Nie sprawdzałem.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

Jest pomysł otwarty na telekonferencję.

W Nju możesz dodać konferencje poprzez dodanie nowego połączenia z dialera telefonu i scalanie połączeń. W abonamencie chyba jest tylko możliwość przez wdzwanianie do pokoju pod wskazany numer. Telekonferencje zależą od platformy bilingowej i nie są dostępne w ofercie na kartę w Orange. 

Koszt jest jak za zwykle połączenie. Jak masz bez limitu to bez limitu. Jak masz pakiet 100 minut to dzwoniąc na dwa numery pakiet skończy się po 50 minutach. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 34
  • 0

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

@tolek  Jeżeli regulamin (Regulamin Usług Telekonferencja Orange) jest nadal aktualny, to sprawy mają się zgoła inaczej niż napisałeś. 

 

@ketrasaArtur 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

@PanZdzicho masz rację, połączenie wdzwanianie do pokoju jest dodatkowo płatne. Z kolei połączenie konferencyjne w Nju jest rozliczane w ramach pakietu czyli może być bez limitu. Można dodać maks 5 użytkowników (numerów) wtedy. I to Ty do nich dzwonisz dodając połączenie a potem scalając do jednej rozmowy. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 338
  • 1718
  • 3

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

W ofercie na kartę brakuje takich usług standardowych takie jak oczekiwanie na połączenie,połaczenia konferencyjne a może i zawieszenie połaczenia blokada połączeń.U nas jest to dostepne jako standard i bezpłatne.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

@Luki9 oferta prepaid musi być odmienna od abonamentu, bo by mało kto abonament brał, więc dodatkowe usługi w prepaid są okrojone, lepiej jest we Flex.

Nie porównuj zagranicznych ofert na kartę, bo są dużo droższe niż w pl 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 338
  • 1718
  • 3

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

Wiem i rozumiem  kolego ze oferta na kartę musi różnic sie od oferty na abonament.Ale szczerze brakuję mi tych usług w ofercie na kartę


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Luki9 oferta prepaid musi być odmienna od abonamentu, bo by mało kto abonament brał, więc dodatkowe usługi w prepaid są okrojone, lepiej jest we Flex.

Nie porównuj zagranicznych ofert na kartę, bo są dużo droższe niż w pl 😉



Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3693
  • 19

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

To ciekawe, że Nju za to nie liczy a Orange pobiera opłatę. Jej nigdy w życiu z takiej opcji nie korzystałam aż kiedyś dla testu muszę. 

 

@Luki9 mi u mojego starego operatora po przejściu z postpaid na prepaid brakowało połączeń oczekujących. To jednak było coś do czego przywykłam. Karta daje wolność i zmieniałam sieć. Chodź teraz zaczęło mi w obecnej przeszkadzać, że w aplikacji nie mogę zarządzać usługami technicznymi na numerze. Np. włączyć VoLte. Tu takie cuda są tylko dla postpaid. Poprzedni operator apkę miał jeszcze większa bida z nędza. Orange ma ją naprawdę przemyślaną. Więc może znowu będzie zmiana. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1252
  • 2

Połączenia konferencyjne w Orange Flex, Orange Love, abonamencie i Orange na kartę

Orange ma bardzo dobrze skonfigurowana siec.

Chcialbym pochwalic za wsparcie IPv6 oraz za perfekcyjne zestawianie polaczen w ramach VoLTE.