Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

GONET.TV czyli brakująca telewizyjna usługa w Orange Flex VIDEOPASS

 

Założyłem wątek popierający NOWOŚĆ by w usłudze videopass pojawiła się jakaś telewizja bez limitów czyli w videopass, nie ma co liczyć na inne OTT więc mocno rozwijająca się telewizja w Polsce GONE.TV jest z pewnością otwarta na wszelkie propozycje i tak pomyślałem czy Orfange flex dał by rade dać nam telewizje bez limitu bo brak tu jest dla nas. 

Zapraszam na poparcie by owa usługa się pojawiła i  skorzystania z niej.

 

Jest szansa by dogadać się?

 

https://nasz.orange.pl/t5/Pomysły/GONET-TV-w-VideoPass-Flex/idi-p/251361

 

https://www.gonet.tv/pl/?gclid=EAIaIQobChMIqbft54zT7gIVlYjVCh3RwQs5EAAYASAAEgIlofD_BwE

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

Przecież w Video Pass jest już WP Pilot, jest Canal+, jest IPLA, Orange TV Go - także telewizja OTT jak najbardziej jest. Nie wiem, czemu uważasz że nie ma szans na inne OTT i że nie ma w VP telewizji.

 

Co do samego serwisu - jeśli pewnie będzie wystarczająca jego popularność, to się pojawi. Patrząc na ten serwis to marnie to wygląda, kanały dostępne już na WP Pilot za darmo, czyli DVB-T; i jakieś tam zagraniczne kanały no i FilmBoxy. Nic więcej.

 

Moim zdaniem - nieopłacalnym jest wprowadzanie tego do VideoPass na ten moment. 

 

Darowałbym także sobie stwierdzenie "mocno rozwijająca się", bo np. ja i moi znajomi o tym serwisie nie słyszeli, w internecie też nie ma kampanii reklamowych 😉 Na wyrost.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

Jeśli jest Canal+ ott, jest IPLA, to szkoda że pełnych informacji brakuje w aplikacji i nie każdy o tym wie. 

Śledzę i widzę jak co raz więcej kanałów się pojawia w tym nie długo HBO (wiem flex ma ale nie każdy wykupi oddzielnie skoro będzie miał w pakiecie)😣

Orange TV Go nie każdy ma.

Każdy ma swój gust i wybór. 

 

WP.pilot nie każdy jest zadowolony i nie oferuje nagrywania , canal+ nie każdy ma poza tym koszty u nich ogromne i nie oferuje nagrywania , ipla kto co lubi ale też bez nagrywania słaba nudna oferta.🤔🙄

Gonet.tv umożliwia nadrywanie bez kosztów.  i cena niższa niz przedstawia to wp.pl, cana+, itp..

 

Oceniasz tak już negatywnie, nikt nie musi mieć wymogu gustu jak twój skoro nie miałeś możliwości jej przetestowania, sporo jest kanałów polskich przetestuj a potem porozmawiajmy. 😋

Nie sądzę że już są najlepsi ale co chwila jest coś nowego. 

 

Ale posiadają też kanały czeskie, słowackie, jakich nie dostaniesz w polsce. 

 

 

Na marketing może przyjdzie jeszcze czas jak i na nowe kanały. 

Poza tym odpowiednie serwisy rozpisują się o nich zaczynać o małego by wyjść wyżej. 

😁

 

Może wszędzie mają pisać "artkuł sponsorowany??/" byś zauważył.  Rozumiem ty i znajomi macie własne strony i źródła ja i moi znajomi inne strony i źródła. 

Po zalogowaniu jak to wygląda w artykule SK.

min: https://satkurier.pl/news/197797/gonettv-nowa-usluga-streamingowa-na-polskim-rynku.html

Czasu więcej i może cię zaspokoją. 😊 Start zawsze jest od negatywów, tak samo miał PLAYNOW.

 

 

Dajmy 6mies i obserwujmy 🙃

Anonim

Nie dotyczy

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

Jak najbardziej pełne informacje są: 

https://www.orange.pl/lp/video-pass 

Wystarczy poszukać 😉 

 

Co do samej usługi i porównania - korzystam czasem z WP Pilot i jest okej, tak samo opinie w internecie wskazują, że jednak zadowolenie jest duże. Mało komu zależy na nagrywaniu telewizji linearnej w dobie VoD, więc nie jest to future, na którym można zbijać kokosy 🙂 

Ipla - może i faktycznie nie mają super oferty, chociaż ostatnio nawet T-Mobile oferuje ich pakiety, więc coś jest na rzeczy - jest to jeden z najlepszych serwisów VoD i TV OTT w Polsce - z racji bycia klientem zielonych korzystam z IPLI i nie narzekam. Tu opinie w internecie są różne, ale ogromnych narzekań nie ma. 

 

Canal+ jest drogi, ale oferuje bardzo dobry content. 

 

Nie oceniam negatywnie - ale jedynym źródłem informacji na temat tej usługi są artykuły sponsorowane, na prawdę nie mogę znaleźć dobrych, rzetelnych opinii na temat tego serwisu. Wszystkie z listopada, opublikowane praktycznie tego samego dnia.
Poza tym oferta wygląda biednie - to nie jest coś, co wyssałem sobie z palca. 

Po prostu moim zdaniem oferowanie tak biednego serwisu w ramach VideoPass jest dla Orange nieopłacalne. Tyle 😉 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

@scanx w samej apce tak wygląda informacja o Video Pass i jakie aplikacje:

Screenshot_2021-02-06-01-57-20-563_com.orange.rn.dop.jpg

Po kliknięciu w przycisk - Wybierz Video Pass mamy piętrzenie info o apkach:

Screenshot_2021-02-06-01-56-44-645_com.orange.rn.dop.jpg


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

Video Pass w głównym Orange nie jest tym samym Video Pass'em, co we Flexie. Miał być, temat umarł śmiercią naturalną.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

@f00ku55 

Myślisz że każdy będzie buszował za informacjami czy regulaminy co jeszcze ma w videopass? po to jest aplikacja gdzie jak nie widać czy ipla, czy cana+ ott, czy coś jest tam dostępne, użytkownicy widzi przed wykupem loga ikony dostępnych usług po wykupieniu videopass, @ Michał sam pisał z rok temu w wakacje ze dodadzą loga w apce też i tvp i tvp sport, i co dziś większość ludzi nie wie że może takie mieć usługi w videopass, człowiek idzie na łatwiznę i wierzy to co jest mu w aplikacji przedstawione. 😏

 

To jeśli tvp , tvp sport, canal+ ott, ipla, są w videopass to dlaczego do dnia dzisiejszego nie pojawiły się ikony w aplikacji żaden problem je dodać by szarak użytkownik o tym wiedział a tak to nikt o tym praktycznie nie wie.🤔

 

Tak są opinie różne bo są to opinie w trakcie startu gdzie nie było dużo do zaoferowania do dziś sporo się zmieniło. Każdy oczekiwał by już słodkości i miodu🙂

 

Zachowujesz się i piszesz opinie już za każdego za kogoś bo twoje zdanie jest najważniejsze i za jakieś guru się uważasz bez urazy 😑

 

Chwalisz iple to się cieszę, ja zaproponowałem czy jest możliwe i szansa nie ma nalegania na już a zapoznanie się... a ty już mało kanałów, mało to tamto, nagrywanie w tych czasach też jest ważne i tu przykład twoja opinia bo po co to komu, tobie nie ale innym tak. Proste logiczne. 😊

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

@scanx czy aby na pewno chciałeś odpisać mi? Nie pomyliłeś osób? 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

Oczywiście. 🤣

 

Wrócimy do tematu jak się rozkręci na dobre może za 6mies albo do końca grudnia br. Bo nie ma sensu pisać o pierdołach.

Kto będzie zainteresowany z czasem to sam zdecyduje. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

GONET.TV czyli brakująca telewizja w Videopass

Nadal mam wrażenie, że jednak nie mi chciałeś odpowiedzieć 😉 Osoby Ci się pomyliły.