Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex Rodzina


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Flex Rodzina

Aha. A jesli nie przeleje giga to w tym planie moze sobie wykupić dodatkowe giga np 5giga za 10zl. 25+15+10=50zl hmmm Choć tu mogli zaszaleć z mniejszymi cenami jesli nie było by przelewu giga.

 

Z jednej strony oferta tez ma minus dla mnie bo mogli by też dac jako solo z 5gigami za 15zl w planie oferta wtedy bardziej konkurencyjna dla mniej wymagajacych.

 

Nie musi być social Music w tym czy video. 

 

W sumie w rodzienie tez mogli by zostawic 5giga a administrator sam by wlaczyl socjal video czy Music w swoim planie dla dwuch np i przelewal giga jeśli dana osoba by chciała jesli by wyczerpała tę pulę giga

 

Przynajmniej ja tak rozumie i podaję lepsze rozwinięcie. 

 

Nie da się wyżyć rodziny z 5 nr w planie 25zl 😂

 

Wiem że to biznes is biznes 🙂 i zysk musi być. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Flex Rodzina

Szkoda że na iOS nie ma😫


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flex Rodzina

To chyba inaczej działa. Administrator czyli numeru główny kupuje wiekszy pakiet danych. I dzieli jak chce. Jest opcja by to administrator zatwierdzał zakupy dodatkowych usług więc jest kontrola wydatków.
Spójrz na to tak że za 30 zl masz 30 GB. Dodatkowy 15 zł. Dwa numery 45 zl. Jeden kosztuje 22.50.

Masz 5 numerów. Kupujesz na głównym 50 zl i 50 GB. Reszta 4 razy po 15 GB. Masz średnio 10 GB na numer ale dzielisz jak chcesz. Cenowo łącznie 110 zł, czyli 22 zł na numer.

Z innej beczki, w flex rodzinie poza numerem głównym dla członków rodziny nie można kupić dodatkowej sim.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Flex Rodzina

Fajna opcja dla rodziny i zachowane dzielenie się GB.

Anonim

Nie dotyczy

Flex Rodzina

A ja z kolei widzę błędy w pisowni na pokazanych przez @Piotrekk85  screenach. Ciągle potykam się na forum o różne wpadki językowe Emotikon: Smutny


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 46
  • 1

Flex Rodzina

szkoda że nie można go uruchomić jako podstawowego, sam mam abo, ale dziadkom odrazu bym uruchomił takie abonamenty po 15, bo w ogóle nie potrzebują neta, może kiedyś będzie taka opcja 🙂 poczekam...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Flex Rodzina

I dlatego żaden operator nie oferuje dla mniej wymagających (nie mówię tu o wirtualnych) wystarczyło by dodać lekki 3/5?net by nie wpaść w dług danych kasa i dla osób solo też powinna być dostępna. I taka oferta była by naprawdę konkurencją w W4. Ale cóż nie słyszą nas. 

 

Była by dostępna dla solo i odrębnie dla rodziny. A gwarantuję było by zainteresowanie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flex Rodzina

Wysokie lejki powodując przeciążenia sieci. Ludzie ustawiają sobie skrypty na pobieranie non stop.
Anonim

Nie dotyczy

Flex Rodzina

Wczoraj po aktualizacji widziałem wśród zakładek "rodzinkę". Dzisiaj już jej nie mam, więc się wylogowałem i spróbowałem "wkraść się w łaski rodzinki" jako że mam Flexa. Po próbie logowania, tego mojego numeru nie ma w bazie, więc jak się wgryźć w te łaski?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flex Rodzina

By "wgryźć się w te łaski", musisz wpisać numer członka rodziny (nie głowy) w ofercie Flex Rodzina. Numery głowy (administartora) lub bez oferty rodzinnej nie są obsługiwane choć komunikat może być mylący - podobno ma być poprawiony.