Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kontem Flex


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Problem z kontem Flex

Chciałem sprawdzić stan swojego konta w Orange Flex. Otwarłem aplikację logując się odciskiem palca. Kilka sekund później zostałem automatycznie wylogowany I cofnięty do ekranu logowania. Aplikacja nie przyjmuje mojego loginu twierdząc że taki email nie istnieje w baize danych, reset hasła nie działa. Próba zalogowania się przez stronę WWW kończy się podobnie. Telefon na infolinię nieudany "nie masz środków na numery premium". Co się dzieje???

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Problem z kontem Flex

A logowałeś się przez facebooka? gmaila czy bezpośrednio adresem email?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Problem z kontem Flex

Miałem ustawione w aplikacji logowanie odciskiem palca. Logowanie przeszło poprawnie, ale aplikacja mnie wylogowała sama po sekundzie - dwóch. 

Po usunięciu aplikacji z telefonu, znów pojawia się login odciskiem palca, i znów wylogowuje mnie prawie natychmiast.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Problem z kontem Flex

Okej to rozumiem.
Ale na samym początku musiałeś zarejestrować się. To jaką formę rejestracji wybrałeś?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Problem z kontem Flex

Na początku wybrałem rejestrację mailem. I użyłem go podczas próby logowania. 

Przed chwilą udało mi się zalogować za pomocą odcisku. Wygląda na to, że na razie działa. Nie wiem tylko, czy rzecz się nie powtórzy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Problem z kontem Flex

A to sprawdź w aplikacji jaki masz adres email w profilu? Dobry wpisywałeś?

Bo np. na gmailu adres jankowalski@gmail.com oraz jan.kowalski@gmail.com to takie same adresy, ale dla aplikacji flex dwa różne.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Problem z kontem Flex

Tak, email był dobry. Nie wiem co się stało i dlaczego aplikacja wylogowała mnie "sama z siebie".