Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 30
  • 0

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15

Oczywiście, ze nie jest na jednym koncie. Dwa konta, dwa e-maile oraz dwa hasła chciałem mieć wszystko w jednym miejscu. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15


@Duck44napisał(-a)

Przeniosłem babcie do Orange flex, dziś dostałem informacje, że mogę już dodać kartę do konta i aktywować babci konto. W tym momencie chciałem dodać moją babcie do rodziny. Byłem bardzo zdziwiony gdy okazało się, że nie mogę dodać babci do rodziny, ponieważ już w Orange flex jest. Na tą chwile muszę przelogowywać się na dwa konta, babcia musi płacić rachunki 25 zł chociaż internetu nie zużywa i nie może skorzystać z oferty 15 zł bez internetu. Nie wiem kto w Orange na to wpadł.... konsultant polecił mi przeniesienie ponownie babcie do innego operatora, aby później przenieść babcie z powrotem do Orange i aktywować konto rodziny... porażka


Numer swojej babci powinieneś przenieść bezpośrednio do oferty Rodzina, a nie do samego FLEX. Dlatego nie masz możliwości połączenia kont. @Ron dokładnie to opisał  w niniejszym temacie.

Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest przeniesienie numeru babci do innego operatora, a następnie powrót, ale do oferty RODZINA. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6234
  • 69

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15

@Ron czy nazwę osoby w rodzinie (Marcin2) można później edytować?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15

@spiro , tak.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 56
  • 0

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15

MMS śmiga, ale z tym netem to jest trochę porażka. Jeśli dziś płacę 60zł za 3 numery w Plushu i mam 60GB, to chciałbym mieć tyle samo neta. . Chociaż zapłacić mniej.

 

Tymczasem we Flexie kombinowałem tak: 30zł za 30GB i dwa abo rodzinne za 15zł. Wychodzi to samo, ale Orange nie gryzie się z iPhonem, Wi-Fi Calling, kasa bezpośrednio z karty. Super. Niestety nikt nie napisał na forum o małym/dużym minusie. W abo rodzinnym nie ma neta, można go przekazać, ale i tak nie będzie neta w UE. Jadę w góry z rodziną. Łapię zasięg ze Słowacji i. . Jest lipa! 😕


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15

@Kris13 We FLEX rodzina w najniższym abonamencie nie ma internetu. Info podane jest i na stronie:

https://flex.orange.pl/rodzina

jak i w aplikacji:

Screenshot_2020-01-26-04-21-57.png

Nie da się tego nie zauważyć, jak uruchamiasz FLEX Rodzinę. Jak weźmiesz plan wyżej, to we FLEX Rodzina będziesz miał net w kraju i UE. Możesz przecież też zmienić przed wyjazdem, a po miesiącu wrócisz na plan za 15 PLN. Tylko zmianę należy dokonać przed końcem odnowienia planu.

Co do roamingu, to wszystkie numery powinny działać jak jesteś na Słowacji lub łapiesz zasięg. Nie działa tylko karta dodatkowa. Jeżeli w FLEX Rodzinie w roamingu nie działają karty SIM, to należy zgłosić na czacie FLEX. Domyślnie roaming powinien być włączony i powinno działać.