- « Poprzedni
- Następny »
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
S.P.
"przy opcji MultiSIM nie ma EVS"
A jest on jeśli karta dodatkowa, jest tylko do @ Internetu?
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
Mam 3 dodatkowe karty tylko do internetu i HD+ działa na głównej karcie.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
@sebastian8899 Przy dodatkowej karcie "tylko internet" z tym samym numerem nie ma pogorszenia jakości połączeń
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
Ale jak to, u mnie są dwie dodatkowe karty "only data" i jedna "voice" w telefonie klasycznym i na smartfonie na głównej mam HD+ .
Znowu mam farta 😁 ?
Edycja:
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
@einsiedler Gdzieś w regulaminie Flex'a jest napisane, że HD+ może nie działać, kiedy ktoś ma dodatkowe karty, ale osobiście nie spotkałem się z tym. Pewnie to dotyczy określonych urządzeń.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
Przy połączeniach wychodzących masz na pewno.
Przy przychodzących raczej niemożliwe. 😐
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
Raz jest, raz nie ma, zależy kto do mnie dzwoni, nie zgłębiałem tematu, bo tam gdzie mi zależy mam w obie strony HD+ .
A to czy ktoś w to uwierzy, czy nie, to już inna sprawa.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
Napisz proszę, w jakich urządzeniach masz kartę główną oraz eSIM dodatkowy z rozmowami. Być może druga karta eSIM jest w urządzeniu, które także wspiera EVS?
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex
Nie wiem czy to pytanie do mnie, ale odpowiem jak u mnie to wygląda, a mianowicie karta główna jest w smartfonie Motorola MOTO G04, a karta dodatkowa "voice" w telefonie klasycznym maxcom MM334 4G (włączony zawsze tylko jeden z nich, ale rozumiem, że to nie ma znaczenia).
Tak jak już napisałem wcześniej, na pewno mam HD+ przy kilku połączeniach przychodzących, przy reszcie HD.
Nie wiem natomiast z jakich urządzeń korzystają moi rozmówcy, ale w rodzinie są jeszcze dwa smartfony MOTO G04 (z ofertami nju subskrypcja i Flex) i tu w obie strony jest u mnie HD+ .
Edycja:
Z rozpędu napisałem MOTO G04, tak było dłuższy czas, teraz to MOTO E13, bo jej mi Free nie obsługuje (co do VoLTE), tylko Flex - ale to nie zmienia sytuacji w połączeniach HD+ .
- « Poprzedni
- Następny »