Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

S.P.
"przy opcji MultiSIM nie ma EVS"

A jest on jeśli karta dodatkowa, jest tylko do @ Internetu?


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 4007
  • 18974
  • 96

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Mam 3 dodatkowe karty tylko do internetu i HD+ działa na głównej karcie.  


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 762
  • 4202
  • 31

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@sebastian8899 Przy dodatkowej karcie "tylko internet" z tym samym numerem nie ma pogorszenia jakości połączeń


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 75
  • 659
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Ale jak to, u mnie są dwie dodatkowe karty "only data" i jedna "voice" w telefonie klasycznym i na smartfonie na głównej mam HD+ . 

Znowu mam farta 😁 ?

 

Edycja:

 

1000000092.jpg


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 4007
  • 18974
  • 96

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@einsiedler Gdzieś w regulaminie Flex'a jest napisane,  że HD+ może nie działać, kiedy ktoś ma dodatkowe karty, ale osobiście nie spotkałem się z tym. Pewnie to dotyczy określonych urządzeń. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 317
  • 581
  • 15

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Przy połączeniach wychodzących masz na pewno.

Przy przychodzących raczej niemożliwe. 😐


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 75
  • 659
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Raz jest, raz nie ma, zależy kto do mnie dzwoni, nie zgłębiałem tematu, bo tam gdzie mi zależy mam w obie strony HD+ .

A to czy ktoś w to uwierzy, czy nie, to już inna sprawa.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 511
  • 8

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Napisz proszę, w jakich urządzeniach masz kartę główną oraz eSIM dodatkowy z rozmowami. Być może druga karta eSIM jest w urządzeniu, które także wspiera EVS?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 75
  • 659
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Nie wiem czy to pytanie do mnie, ale odpowiem jak u mnie to wygląda, a mianowicie karta główna jest w smartfonie Motorola MOTO G04, a karta dodatkowa "voice" w telefonie klasycznym maxcom MM334 4G (włączony zawsze tylko jeden z nich, ale rozumiem, że to nie ma znaczenia).

 

Tak jak już napisałem wcześniej, na pewno mam HD+ przy kilku połączeniach przychodzących, przy reszcie HD.

 

Nie wiem natomiast z jakich urządzeń korzystają moi rozmówcy, ale w rodzinie są jeszcze dwa smartfony MOTO G04 (z ofertami nju subskrypcja i Flex) i tu w obie strony jest u mnie HD+ .

 

Edycja:

 

Z rozpędu napisałem MOTO G04, tak było dłuższy czas, teraz to MOTO E13, bo jej mi Free nie obsługuje (co do VoLTE), tylko Flex - ale to nie zmienia sytuacji w połączeniach HD+ .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 90
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Chyba mamy odpowiedź: jedno urządzenie zalogowane do sieci.

 

Załóżmy telefon do strefy sterylnej i do zwykłego życia.