Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FLEX eSIM na smartfony z androidem

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

FLEX eSIM na smartfony z androidem

A zegarki? Galaxy Watch LTE i active - można używać esima?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@spiro tej informacji nie znalazłem. podawana jest informacja, że eSIM dotyczy smartfonów. Może do zegarków pojawi się eSIM za jakiś czas.


Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

FLEX eSIM na smartfony z androidem

Póki co wypuściliśmy wsparcie na smartfony dla karty głównej. eSIMom na Watchach przyglądamy się i mamy to na tapecie. Chcemy żeby proces wgrywania karty eSIM na dodatkowe urządzenia był łatwy i przyjazny dla użytkownika, a póki co większość zegarków ma jedynie wsparcie dla aktywacji eSIMa przez QR kod. Idealny proces byłby poprzez aktywację bezpośrednio w appce Flexa lub tak, jak to robimy z Apple Watchem - poprzez logowanie się do Flexa z pozycji appki Watch. Jakby zegarki androidowe zaczęły wspierać podobny proces, to byłoby idealnie, natomiast tak czy inaczej analizujemy również podejście do QR kodów. Jakieś bardziej konkretne terminy ciężko określić, ale na pewno nie odpuszczamy tego.

Anonim

Nie dotyczy

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@ketrasaArtur , aktualizacje Flexa tak szybko są robione, że wczoraj aktualizowałem do 18.0.3, a dzisiaj dostałem kolejną 18.0.4 (21779.0). Z bloga informacje dotyczą wybranych Samsungów z Androidem 10.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@Anonim dziś również dostałem aktualizację apki FLEX, ale mam kłopot z uruchomieniem jej. Pojawia mi się powitanie i na tym etapie zostaje. Nic więcej nie da się zrobić. Kiepsko to wygląda. Podobny błąd był już w poprzednich wersjach, teraz znowu się pojawił. Trzeba zgłosić ta sprawę na czacie.

 

edit:

Udało się uruchomić. Trzeba było całą pamięć aplikacji wyczyścić, zatrzymać ją systemowo, a następnie ponownie uruchomić. Dopiero mi odpaliła. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX eSIM na smartfony z androidem

Dostałem powiadomienie w apce FLEX z linkiem do artykułu zachęcającego do skorzystania z eSIM. 

https://flex.orange.pl/blog/post/eSIM-jak-dziala-i-jakie-daje-mozliwosci/

Wszystko by było fajnie i jak najbardziej warto skorzystać z eSIM, ale ceny urządzeń na których może działać karta eSIM są zaporowe. Jeżeli jest zachęta, to może promocje na telefony do obsługi eSIM.