Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FLEX eSIM na smartfony z androidem

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

FLEX eSIM na smartfony z androidem

Długo oczekiwany eSIM na smartfony z androidem :smileyvery-happy:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/w-orange-flex-odpalicie-esim-na-smartfonach-z-androidem/

 

edit:

apka 18.0.2 z 13 lutego obsługująca eSIM dla smartfonów z androidem jet jużdo pobrania/aktualizacji w sklepie Google Play.

 

Informacje o aktualizacjach apki FLEX:

 

Co było pierwsze, jabłko czy robot?
Trudne pytania na bok. Wiemy jedno, eSIM od Orange Flex jest dostępny na Androidzie!
(no w końcu)
Zainstaluj sobie wirtualną kartę SIM na Google Pixel, Motoroli RAZR lub jednym z Samsungów*: Galaxy Z Flip, S20, S20+ czy S20 Ultra.

 

*Jak już będą dostępne!

Na fali szczęścia poprawiliśmy Touch ID i Face ID, a na dodatek otrzepaliśmy kolana po paru błędach w angielskiej wersji apki. Biegniemy dalej!
 
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

FLEX eSIM na smartfony z androidem

Póki co wypuściliśmy wsparcie na smartfony dla karty głównej. eSIMom na Watchach przyglądamy się i mamy to na tapecie. Chcemy żeby proces wgrywania karty eSIM na dodatkowe urządzenia był łatwy i przyjazny dla użytkownika, a póki co większość zegarków ma jedynie wsparcie dla aktywacji eSIMa przez QR kod. Idealny proces byłby poprzez aktywację bezpośrednio w appce Flexa lub tak, jak to robimy z Apple Watchem - poprzez logowanie się do Flexa z pozycji appki Watch. Jakby zegarki androidowe zaczęły wspierać podobny proces, to byłoby idealnie, natomiast tak czy inaczej analizujemy również podejście do QR kodów. Jakieś bardziej konkretne terminy ciężko określić, ale na pewno nie odpuszczamy tego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

FLEX eSIM na smartfony z androidem

Ta wiadomość przekonuje do Flex, telefonów z e-sim przybywa, też myślę o takim @ketrasaArtur  🙂

Anonim

Nie dotyczy

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@ketrasaArtur , to dlatego pytałeś o S20, tak? Wybrańcy (bogacze) na pewno skorzystają. Wyżej, niż SG A50 nie mierzyłem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6849
  • 189

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@ketrasaArtur bierze ten najdrozszy za 6k w wolnej dystrybucji😁

Anonim

Nie dotyczy

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@byczyn_86 , to nie wiesz, że to jest zakupocholik i chomik w jednym? 😉

Anonim

Nie dotyczy

FLEX eSIM na smartfony z androidem

Jest trend na e-sim i telefony je obsługujące, jak kogoś stać to nic zdrożnego 🙃

Jak bym miał luźne 6k zł to też bym S20 kupił 😁

Fajnie że we Flex jest już e-sim na Androida 😋


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@Anonim rozwiązanie bardzo interesujące. Bardzo szybko poszerza się lista modeli smartfonów obsługujących eSIM.

@byczyn_86 @Anonim dla mnie te sprzęty są za drogie. Poczekam na kolejne modele z niższej półki i bardziej przystępnej cenie.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@ketrasaArtur 

 

Właśnie chciałem o tym napisać 😀,stoisz na straży 👍Graty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6849
  • 189

FLEX eSIM na smartfony z androidem

Co do telefonow to akurat nie jestem zwolennikiem kupowania zaraz po premierze. Juz nie patrzac nawet w kwestii kosmicznych cen. Rozni producenci mieli juz wpadki z rozowymi ekranami czy swiecacym na zielono klejem. Jestem zdania ze watro poczekac rok, jakies tam usterki zostana poprawione, poczytam sobie recenzje czy warto, a i cena spadnie o kilka(dziesiat) procent. Po roku telefon i tak dalej bedzie supermaszyną👍


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

FLEX eSIM na smartfony z androidem

@DawidOrange na eSIM trafiłem przez przypadek. Zajrzałem na bloga i już była informacja o eSIM we FLEX :smileywink:.

Nawet specjalnie nie szukałem, samo trafiło.