Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13475
  • 1137

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Na razie Flex jest na etapie "kuszenia". Pytanie jak będzie wyglądać docelowa oferta cenowa jak promocje się pokończą.
.
Poziom 19, Pasjonat
  • 486
  • 380
  • 1

Według mnie też we FLEXie powinno być więcej GB za staż

Poziom 33, Ekspert
  • 3091
  • 3308
  • 105

@WindowX  GB za staż prędko znikną z prepaid, nie liczył bym na wprowadzenie tego we FLEX Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 19, Pasjonat
  • 486
  • 380
  • 1

[ Edytowane ]

@irek6311napisał(-a)

@WindowX  GB za staż prędko znikną z prepaid, nie liczył bym na wprowadzenie tego we FLEX Emotikon: Mrugający

Jak to zniknie z Orange i też z NJU to pozostanie przejście do Plusha Abo albo do A2Mobile [Bo tanio]

Poziom 33, Ekspert
  • 3091
  • 3308
  • 105

@WindowX  jeśli operatorzy ruszą z 5G, to promocje i bonusy w prepaid znikną, jedynie wirtualni operatorzy mogą utrzymywać niskie ceny, nic nie modernizują, korzystają z sieci innych operatorów.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Highlighted
Poziom 19, Pasjonat
  • 486
  • 380
  • 1

@irek6311napisał(-a)

@WindowX  jeśli operatorzy ruszą z 5G, to promocje i bonusy w prepaid znikną, jedynie wirtualni operatorzy mogą utrzymywać niskie ceny, nic nie modernizują, korzystają z sieci innych operatorów.

I jeszcze Plus podejrzewam że będzie miał Niskie Ceny bo pewnie dostaną pieniądze od państwa bo Polsat skręcił w prawo

Poziom 30, Ekspert
  • 7157
  • 6915
  • 72

@scanxnapisał(-a)

Jeśli nie macie znajomych w flex by podzielić się gigabajtami i brak w okolicy a chcielibyscie podarować lub ktos by potrzebował to warto tu napisać a resztę załatwiać w wiadomościach prywatnych. 

Myślę że to dobry pomysł.?Emotikon: Szczęśliwy 

To kto chętny na 10 GB? Zlecenia na PW. Przy okazji, @Wiktor nie chcesz? 

Zespół Nasz Orange
  • 2256
  • 3251
  • 118

Nie, dzięki Emotikon: Szczęśliwy
... I tak by nie zostało to wykorzystane.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 30, Ekspert
  • 7157
  • 6915
  • 72

@Wiktor , zastanawiam się więc, czy ludzie tylko narzekają, że mają mało GB, czy boją się, nie wiem, np. ukrytych kosztów, czy "zapisów drobnym druczkiem" ? 

Poziom 16, Komentator
  • 42
  • 52
  • 0

Np. Plan za 25zl ma 15giga więc z czego się podzielisz jak np to ci wystarcza no nie dasz chyba że naprawdę chcesz i jak wspominałem kumulacja neta byla by korzystna do podzielenie sie gigabajtami. 

#CHCESZ 50zeta masz, przejdź do Flex i wpisz mój Kod:  JACEK6QLF   i otrzymaj za darmoszkę 50 zeta. Kod wpisz przed kartą płatniczą.