Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 24917
  • 13235
  • 1133

Kody polecające Orange Flex

Jakoś osobiście nie ufam instytucjom płatniczym ala Revolut. Tym bardziej, że kwestie podatkowe w Polsce są dosyć niejasne.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 7031
  • 6683
  • 72

@JacekJacek3  dobrze mówi, że poczta pantoflowa rozwija mocno zarówno produkt, jak i ilość nowo pozyskanych klientów. Także ogólne przelewy międzybankowe, które podlegają pod KNF, a więc Orange wespół z Revolutem nie szli z ofertą w ciemno. Jak nie Ty @Piotrekk85 , to będzie  masa innych naśladowców nowej oferty. Nawet te grosiki na początek zadziałają na tych, co zechcą we Flex wejść Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24917
  • 13235
  • 1133

[ Edytowane ]

Revolut nie podlega pod żadne instytucje w Polsce. Każdy ma wybór. Jak korzystam z tzw. fintechów - to strasznie nie lubię gdy muszę najpierw przelewać pieniądze, a potem czekać by z nich skorzystać. Dziwne limity, opłaty. Może jestem dość konserwatywny, ale wolę polski bank lub fintech co ma support w Polsce np. w Olsztynie, Łodzi lub Lublinie - jest miejsce gdzie można coś reklamować, a nie dzwonić gdzieś po Azji itp.

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 7031
  • 6683
  • 72

Nie trzeba dzwonić, tylko wystarczy skorzystać z czata w języku angielskim. Ja skorzystałem, mimo że nie znam, a Ty znasz Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 2
  • 0

MICHALS7W2 - świeżutki kod do Orange Flex - wpisz go podczas rejestracji w apce i obaj/oboje za miesiąc dostaniemy 50 zł na naszą kartę płatniczą Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 5
  • 0

[ Edytowane ]

Jeżeli ktoś chciałby skorzystać to podaję kod: JAROSLAWH1F6

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 5
  • 0

KRZYSZTOFLDBL

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 2
  • 0

IZABELAKCCY - zapraszam do skorzystania - ostatnie dni Emotikon: Mrugający

Poziom 30, Ekspert
  • 7031
  • 6683
  • 72

[ Edytowane ]

► Wątek został przeniesiony z tematu Polecaj-zarabiaj z Orange Flex – kody społeczności - mamy po 50 zł dla Was! ze względu na poruszaną problematykę - Moderator Wiktor ◄

@chris2904 napisał(-a)

Nowy, nieużywany kod KRZYSZTOFSM6N  lub po prostu wejdź w ten link: https://flexapp.pl/epFe

@chris2904 , nie wiem, czy zadziała, bo promocja dobiegła końca.

Poziom 26, Specjalista
  • 1389
  • 2246
  • 31

[ Edytowane ]

@burebusek skąd masz taką informację? Pytałem na czasie, to podają, że na razie nie maja terminu za kończenia promocji.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
0 Lubię to
Odpowiedz