Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 26, Specjalista
  • 1586
  • 2478
  • 35

Kody polecające Orange Flex

U mnie w aplikacji jest że po 50 PLN, patrz poniżej, a tu link: https://flexapp.pl/Ug9D

Screenshot_2019-10-26-18-30-52.png

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 8
  • 19
  • 0

Po użyciu kodu JACEKLWTN otrzymasz 50zł od FLEX po drugiej subskrybcji,dalej zakładając konto REVOLUT z poziomu aplikacji otrzymujesz od razu 50zl na karte Revolut ,dalej polecając konta Revolut otrzymujesz 33zł za polecenia _jest to promocja od Revolut

Poziom 40, Guru *****
  • 25106
  • 13448
  • 1136

@JacekJacek3: czemu 33 a nie 50?
.
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 8
  • 19
  • 0

50zł od FLEX na konto bankowe  za wpisanie kodu JACEKLWTN krok przed podpięciem karty płatnicze dalej 50zł od Revolut aplikując o konto z poziomu aplikacji FLEX dalej po 33zł za każde skuteczne polecenie karty Revolut

Poziom 26, Specjalista
  • 1586
  • 2478
  • 35

@Piotrekk85  Chodzi o plecenie karty Revolut. W tedy dostaje się 33 PLN za kartę.

Flex w tedy osobną drogą.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 40, Guru *****
  • 25106
  • 13448
  • 1136

A te obie promocje się łączą? Można dostać za polecenie z Orange i za polecenie z czyjegoś innego zaproszenia? Jakoś to nie jasno jest napisane.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 1586
  • 2478
  • 35

Spróbuje to tak wyjaśnić:

W promocji uruchamiasz FLEX i Revolut wpisując w aplikacji FEX-a REVOFLEX, potem zakładasz kartę Revolut. Masz wiec dwie usługi i za obie usługi dostajesz po 50 PLN.

Następnie ja korzystam z Twojego polecenia z FLEX, i uruchamiam usługę. Po miesiącu Ty i ja otrzymujemy po 50 PLN

Ale możesz też polecić komuś innemu kartę Revolut. Z Twojego polecenia inna osoba zakłada kartę Revolut. Po aktywacji karty przez inna osobę ty i polecona osoba otrzymujecie po 33 PLN, ale z polecenia Revolut, nie Flex-a.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 40, Guru *****
  • 25106
  • 13448
  • 1136

Dzięki za wytłumaczenie. Tylko nie dla każdego to dobre rozwiązanie.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 8
  • 19
  • 0

Żeby Nasza społeczność FLEXowiczòw rozwijała się rejestrujmy się  kodem JACEKLWTN a dalej przekazujmy już swòj kod I polecajmy FLEX swoim znajomym  robiąc marketing "szeptany" wtedy zaròwno Ty jak I osoba ktòrej udostępnisz swòj kod otrzyma 50zł a sieć się rozwinie bardzo szybko .

Poziom 30, Ekspert
  • 7124
  • 6842
  • 72

@Piotrekk85 , a co Ci szkodzi, zresztą nie tylko Tobie, żeby poddać testowaniu mój link z zaproszeniem? Bo od @Misiek62 wrzuciło mi komunikat, że niestety, już nie można. Jak testy, to testy...nie bolą, a korzyść jest.

1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG5.PNGnie można.PNG

Jak widać, jest wszystko "pod kontrolą" Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz