Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy po przeniesieniu numeru i aktywacji 2 sim zadziałają na nich VoWiFi i VoLTE?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Czy po przeniesieniu numeru i aktywacji 2 sim zadziałają na nich VoWiFi i VoLTE?

czy jak przeniosę nr z Play do Flexa, aktywuję dwie karty w wersji fizycznej sim, obydwie voice + data, to czy będzie mi działać VoWifi i VoLTe?

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52915
  • 716

Czy po przeniesieniu numeru i aktywacji 2 sim zadziałają na nich VoWiFi i VoLTE?

@lotuss1 jeżeli masz telefon, który obsługuje usługi VoWiFi i VoLTE, znajduje się na liście urządzeń wspieranych, to od razu po aktywacji kart SIM usługi będą działały.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22204
  • 182

Czy po przeniesieniu numeru i aktywacji 2 sim zadziałają na nich VoWiFi i VoLTE?


@lotuss1napisał(-a)

czy jak przeniosę nr z Play do Flexa, aktywuję dwie karty w wersji fizycznej sim, obydwie voice + data, to czy będzie mi działać VoWifi i VoLTe?


Teoretycznie tak. W praktyce może być różnie. Jak nie sprawdzisz nie będziesz wiedział na pewno.

Mam dwie karty fizyczne we Flex i działają obie usługi, a przynajmniej nie zauważyłem żeby nie działały. Ale numeru nie przenosiłem, był nowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52915
  • 716

Czy po przeniesieniu numeru i aktywacji 2 sim zadziałają na nich VoWiFi i VoLTE?

@lotuss1 jeżeli masz telefon, który obsługuje usługi VoWiFi i VoLTE, znajduje się na liście urządzeń wspieranych, to od razu po aktywacji kart SIM usługi będą działały.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Czy po przeniesieniu numeru i aktywacji 2 sim zadziałają na nich VoWiFi i VoLTE?

We Flexie niektóre numery poza listą Orange, które wspierają IMSa, zadziała VoLTE i WoWiFi. Przykład? Realme 7 5G - ma pełne wsparcie u zielonych, nieoficjalne u fioletowych (karta SIM musi być w innym telefonie, aby te funkcje się uruchomiły na karcie), u magenty w ogóle nie działa, a taryfy Orange/nju blokują tą opcję.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Czy po przeniesieniu numeru i aktywacji 2 sim zadziałają na nich VoWiFi i VoLTE?

Na iPhonie będą działać równocześnie dwie karty SIM wraz z VoLTE i VoWiFi. Przetestowałem na różnymi operatorami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Co do Androida trudno powiedzieć czy tak będzie zawsze.