Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dodatkowa karta SIM zadziała?

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy dodatkowa karta SIM zadziała?

Zagadnienie dotyczące dodatkowej karty SIM i jej działania w kraju i zagranicą.

Wiadomo, że jeżeli karta SIM główna i dodatkowa jest poza krajem, to będzie działała tylko karta SIM główna, natomiast dodatkową nie zaloguje się w roamingu.

Co w takim razie będzie, jeżeli karta SIM główna jest zagranicą, a dodatkowa w kraju? Czy karta SIM dodatkowa będzie działała w kraju?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Czy dodatkowa karta SIM zadziała?

@ketrasaArturO ile dobrze kojarzę karta dodatkowa to odrębna karta tylko do transmisji. Ma zablokowane połączenia głosowe-tylko data działa. Będzie więc działać w kraju, gdy jej starsza siostra wyjedzie na wakacje za granicę 🙂 Tak mówi "głos rozsądku" (bo nie sprawdzałem osobiście)

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy dodatkowa karta SIM zadziała?

Ciekawe pytanie. Jak na razie nie wybieram się za granicę... A dodatkową kartę mam aktywowaną, ale nie dałem jej nikomu do użytku, więc na szybko też nie mam jak sprawdzić Ich działania w zakładanych okolicznościach.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Czy dodatkowa karta SIM zadziała?

@ketrasaArturO ile dobrze kojarzę karta dodatkowa to odrębna karta tylko do transmisji. Ma zablokowane połączenia głosowe-tylko data działa. Będzie więc działać w kraju, gdy jej starsza siostra wyjedzie na wakacje za granicę 🙂 Tak mówi "głos rozsądku" (bo nie sprawdzałem osobiście)

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy dodatkowa karta SIM zadziała?

@agat13 dodatkową kartę SIM we FLEX możesz ustawić sobie jak chcesz. Nie musi być tylko do transmisji danych. Może obsługiwać wszystkie usługi. 

Co do działania w kraju, jak główna jest za granicą, to masz rację. Obie karty SIM działają bez problemów.

Przetestowane i sprawdzone osobiście. Główną można zabierać za granicę, rodzinie zostawić dodatkową w kraju.