Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy da się porozmawiać z żywym człowiekiem obsługi FLEX?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Czy da się porozmawiać z żywym człowiekiem obsługi FLEX?

Mam problem w porozumieniu się na czacie. Wygląda na to jak by to były automaty, albo osoby z bardzo słabą znajomością tematu. Czasem zwyczajnie nie rozumieją co się do nich pisze.

Tymczasem mój problem jest nie rozwiązany od 23.05. Teraz w ogóle mi telefon nie działa. Bo zmieniając w Rodzinie na eSIM, przestał działać fizyczny SIM a eSIM-a brak.

Chcę jakoś wytłumaczyć sytuację osobie technicznej bo na czacie nawet nie potrafią odebrać pełnego zgłoszenia.

 

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Czy da się porozmawiać z żywym człowiekiem obsługi FLEX?

Flex nie ma obsługi głosowej.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Czy da się porozmawiać z żywym człowiekiem obsługi FLEX?

A czy ma jakąś drogę eskalacji problemu? Zwykle jeśli obsługa źle pracuje mogę poprosić kierownika. Jeśli obsługa nie umie poradzić sobie z problemem zwykle przełączają do działu bardziej zaawansowanej obsługi. Czy Flex ma w ogóle takie standardy?

Jak z nich skorzystać?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52624
  • 705

Czy da się porozmawiać z żywym człowiekiem obsługi FLEX?

@sewmar opisz cały swój problem np. w pliku tekstowym i na czacie wyślij jako załącznik. FLEX ma tylko kontakt przez czat.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 25
  • 1

Czy da się porozmawiać z żywym człowiekiem obsługi FLEX?

A przydałby się jakiś oficjalny kontakt mailowy. Też miałem kilka spraw technicznych, i czatowanie za każdym razem z losowymi osobami które jednocześnie prowadzą kilka rozmów jest po prostu słabe..


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52624
  • 705

Czy da się porozmawiać z żywym człowiekiem obsługi FLEX?

@Almond Orange zrezygnowało z e-maila, więc czemu by mieli dodawać do FLEX-a? Jeżeli chcesz dołączyć załączniki, to na czacie również to zrobisz. Czat FLEX jednak lepiej działa, niż standardowy Orange, więc dużo prościej załatwić sprawę. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Czy da się porozmawiać z żywym człowiekiem obsługi FLEX?

Potwierdzam, czat we FLEX działa skutecznie. Dzisiaj rozwiązałem 2 sprawy jednocześnie, chociaż nie zanosiło się na to. Dla porównania w "salonie" nie dowiedziałem się niczego nowego poza tym co przeczytałem na forum.